Презентація : “Створення декоративного тонкошарового покриття з ефектом "Архітектурний бетон”

Про матеріал
Презентація : “Створення декоративного тонкошарового покриття з ефектом "Архітектурний бетон” створена для використання на уроках професійно-теоретичного та виробничого навчання професії: "Опоряджувальник будівельний" - 4 розряд
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Створення декоративного тонкошарового покриття з текстурою «Архітектурний бетон»

Номер слайду 2

Вступ. Дизайнерська штукатурка для створення декоративного тонкошарового покриття із текстурою «Архітектурний бетон». Приблизна витрата 0,9-1.1 кг/м2 на кожен міліметр товщини шару з урахуванням технології нанесення. Розфасовка пластикове відро 20 кг.

Номер слайду 3

Опис. CERESIT CT 760 VISAGE (Церезит СТ 760 Візаж) – призначена для виконання декоративного тонкошарового покриття, що імітує ефект «архітектурного бетону» на бетонних основах, традиційних штукатурках, гіпсових основах , плит ДСП, ГКЛ, ЦСП, ОСП і т.д. Може також служити як декоративно-захисний шар у легких штукатурних системах утеплення зовнішніх стін задній при використанні як утеплювач пінополістирольних плит. Залежно від способу нанесення та фактурування штукатурки можна створити ефект архітектурного бетону різних фактур, наприклад, імітацію опалубки, раковин та заглиблень.

Номер слайду 4

Особливості CERESIT CT 760 VISAGEТонкошарова;Має гарну пластичність;Стійка до подряпин та пошкоджень;Готова до використання;Простота застосування;Широкий вибір методик та текстур;Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Підготовка поверхніПідготовку основи та подальші роботи виконувати відповідно до ТКП 45-5.09-105-2009 «Оздоблювальні роботи. Правила виконання». Основу слід знепилити та очистити від речовин, що знижують адгезію шпаклівки (висолів, жирів, лакофарбових покриттів тощо). Існуючі забруднення, шари з низькою міцністю, малярські покриття з вапняних та клейових фарб необхідно повністю видалити. Пошкодження поверхні, раковини, нерівності необхідно відремонтувати сумішами ceresit-ct-29″ >Ceresit CT 29, CT 82, CT 85, CT 190. Бетон, цементні та цементно-вапняні штукатурки (вік понад 28 днів, вологість ≤8%), армований склосіткою шар, виконаний із Ceresit CТ 82, CТ 85 або CT 190 (витримка більше 3 днів), загрунтувати ґрунтовою фарбою Ceresit CT 16. Гіпсові основи з вологістю менше 1%, гіпсокартонні та гіпсоволоконні листи заґрунтувати глибокопроникаючою грунтовкою Ceresit CT 17 , а потім фарбою, що грунтує, Ceresit CT 16; ДСП, ОСП, ЦСП, міцні малярні покриття з хорошою адгезією до основи загрунтувати фарбою, що грунтує, Ceresit CT 16. До нанесення штукатурки приступати після повного висихання ґрунтуючої фарби Ceresit CT 16 (2…4 години). Підпір вологи з боку основи може призвести до пошкодження штукатурки. Для виключення подібного явища необхідно переконатися, що в приміщеннях, що піддаються постійному зволоженню, виконана якісна гідроізоляція.

Номер слайду 7

Перемішування декоративного розчину

Номер слайду 8

Нанесення декоративної штукатурки

Номер слайду 9

Структурування

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

pptx
Пов’язані теми
Технології, Презентації
Додано
28 листопада
Переглядів
51
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку