Презентація розроблена на урок інформатики у 4 класі. Тема уроку "Створення колажу". Презентація містить посилання на лернінг апс для перевірки правил техніки безпеки, цікаву фізкультхвилинку з ютубу та інформацію для уроку.
Мета: навчальна: закріпити теоретичні і практичні навички роботи по обробці цифрових фотографій; навчити учнів створювати колаж із кількох зображень; удосконалювати вміння змінювати та вдосконалювати зображення з використанням функцій обертання, зміни освітлення, кольору, поворотів, вирізання; розвивальна: продовжити розвивати практичні навички роботи з комп’ютером; розвивати в учнів самостійність, пізнавальний інтерес; виховна: сприяти естетичному вихованню учнів.
Номер слайду 9
«Колаж» походить від французького слова і означає «наклеювання». Колаж - це технічний прийом в образотворчому мистецтві, коли на будь-яку основу наклеюються різні за кольором і фактурою шматочки матеріалів.
Номер слайду 10
Створення колажу
Номер слайду 11
Фізкультхвилинка
Номер слайду 12
ФОТОКОЛАЖ – техніка створення картини шляхом застосування різних наклейок (фотографії, квитки, тканини, вирізки з газет і кольорового паперу і т.д.). Ефект колажу досягається за допомогою накладення одного зображення на інше, поєднання декількох зображень в одному, іноді навіть з елементами графіки (мозаїка) або використання хаотичного набору різноманітних зображень (пазл).
Номер слайду 13
Колаж з фотографій – хороший засіб об’єднати в одне ціле кілька фотографій. Вважають, що колаж вперше з’явився у Японії, і там він є цілою наукою. Все почалося зі склеювання в одну «картину» шматків паперу і тканини з написами, малюнками, графікою. Колаж з фотографій спочатку був доступний тільки шляхом склеювання знімків, наприклад, у фотоальбомі. Тепер фотоколаж можна зробити одразу на комп’ютері, «з’єднуючи» цифрові знімки в «картину». Сьогодні ми навчимося створювати колажі із фотографій.
Номер слайду 14
Червона книга є переліком рідкісних видів флори і фауни, які зникають, але не в усіх країнах має юридичний статус. Під загальною назвою "Червона книга" об'єднано кілька томів, у яких зібрано переліки рідкісних видів рослин і тварин, які зникають. Мета таких зведень – не тільки фіксація рідкісних видів флори і фауни, а й збереження їхніх популяцій. Кожна окрема Червона книга об'єднує екземпляри тваринного і рослинного світу, які зникають, із певної країни, географічного регіону або заповідника. Занесені до Червоної книги рослини і тварин у такий спосіб охороняють від використання та знищення людиною.