30 вересня о 18:00Вебінар: Використання нестандартних завдань у навчанні природничих дисциплін

Презентація "Сучасні критерії виду"

Про матеріал
В презентації подані визначення і критерії виду, біологічного виду, популяції та підвиду.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Сучасні критерії виду

Номер слайду 2

Критерії виду — ознаки подібності між особинами одного виду, а також ознаки, за допомогою яких один вид відрізняють від іншого. Критерії виду: Морфологічний. Каріотипічний. Фізіологічний. Репродуктивний. Біохімічний. Географічний. Екологічний

Номер слайду 3

Номер слайду 4

{5 C22544 A-7 EE6-4342-B048-85 BDC9 FD1 C3 A}Критерії виду. Слон саванний. Слон індійський. Морфологічний. Висота 3-3,7 м, вага 4-7 тонн. Висота 2,5-3,5 м, вага 2,7-5,4 тонн. Каріотипічний56 хромосом56 хромосом. ФізіологічнийЇдять листя, суху траву, 21 пара реберЇдять траву, фрукти, соковиту їжу. Біохімічний. Вироблення ферментів для перетравлення сухої їжіВироблення ферментів для перетравлення соковитої їжіГеографічний. Центральна, Східна, Південна АфрикаІндійський субконтинент. Екологічний. Пристосовані до життя на відкритих просторах. Пристосовані до життя в лісах. Репродуктивний. Здатність до схрещування з особинами інших видів слонів

Номер слайду 5

БІОЛОГІЧНИЙ ВИД — сукупність особин у складі популяцій, що характеризуються спадковою подібністю ознак, вільно схрещуються і дають плодюче потомство, пристосовані до певних умов життя і займають у природі певну територію — ареал.

Номер слайду 6

Популяція — це сукупність особин одного виду, які упродовж багатьох поколінь існують у межах певної території виду, вільно схрещуються і відносно ізольовані від інших популяцій виду.

Номер слайду 7

Підвид — географічно або екологічно відокремлена частина виду, особини якої під дією чинників середовища набули стійких особливостей, що відрізняють їх від інших підвидів.

pptx
Додано
31 липня 2019
Переглядів
8236
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку