Презентація "Телебачення"

Про матеріал
Телеба́чення (ТБ)[1][2], також телеві́зія (ТВ)[3][4], (запозичено через західноєвропейські мови від дав.-гр. τῆλε — далеко і лат. vīsiō — бачення)[5] — загальний термін, що охоплює всі аспекти технології та практичної діяльності, пов'язаних з безпровідною передачею рухомих зображень зі звуковим супроводом у реальному часі. Телебачення є потужним засобом комунікації, засобом масової інформації, пропаганди та маніпуляцій. Водночас, у вужчому сенсі під телебаченням розуміють галузь техніки і відповідної технічної науки. Телебаченням називають також виробництво аудіовізуальних програм та передач або комплектування (пакетування) придбаних аудіовізуальних програм та передач і їхнього поширення незалежно від технічних засобів розповсюдження[6]. Телебачення стало доступним у грубій експериментальній формі ще наприкінці 1920-х років. Після Другої світової війни вдосконалена форма чорно-білого телевізійного мовлення стала популярною у США, а згодом і в інших країнах світу. У середині 60-х років набуло швидкого поширення кольорове мовлення у розвинених країнах. З винаходом касети Betamax та VHS, лазерних дисків, флеш-накопичувачів та інших компактних засобів запису й відтворення зображень, телевізори почали використовувати не тільки для прийому телепередач, а й для перегляду записаної інформації. З винаходом Інтернету з'явилося й розвивається Інтернет-телебачення.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Телебачення: погляд у світ. Брунько Ярослав 9 Б

Номер слайду 2

Ми живемо в епоху глобального панування медіа.

Номер слайду 3

Медіа (від лат. media — засіб) — синонім засобів масової комунікації та інформації, до яких належать: друковані видання, фотографія, преса, кінематограф, відео, радіо, телебачення, звукозапис, Інтернет.

Номер слайду 4

З-поміж усіх них найпотужніший вплив має телебачення.

Номер слайду 5

Функції телебачення:— хронікальна (оперативне подання інформації); — просвітницька та освітньо-виховна (поширення знань); — розважальна (забезпечення змістовного і цікавого дозвілля); — рекламна (повідомлення, оголошення, довідки, інформація). Програма — це об’єднана творчою ідеєю сукупність передач, яка має постійну назву і транслюється в ефірі з певною періодичністю.

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Передачею називають змістовно завершену частину телепрограми, що має відповідну назву, обсяг трансляції, авторський знак і може бути використана незалежно від інших частин програми.

Номер слайду 8

Телерадіотрансляція здійснюється наземними передавачами, за допомогою кабельного телебачення або супутниками.

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Звукове оформлення на телебаченні дуже важливе.

Номер слайду 11

Звуковий ряд на телеекрані існує у трьох формах: слово, музика і шуми.

Номер слайду 12

Невід’ємною складовою сучасного телебачення є телевізійне кіно: анімаційні, неігрові та ігрові короткометражні фільми, телевізійні фільми, серіали.

Номер слайду 13

Музичні відеокліпи — це ілюстрація пісні.

pptx
До підручника
Мистецтво 9 клас (Масол Л.М.)
Додано
1 липня
Переглядів
119
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку