23 червня о 18:00Вебінар: Практика реалізації проєктів та відеопроєктів у НУШ

Презентація.Тема. Навчаюся складати речення за малюнками.

Про матеріал
Мета: розвивати учнів навички складати розповідні, питальні та спонукальні речення на основі малюнків, списувати з друкованого шрифту, складати розповідь за малюнком; продовжувати формувати вміння інтонувати речення; розвивати фонематичний слух, спостережливість, дрібну моторику руки; виховувати охайність, старанність, любов та бережливе ставлення до природи.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема. Навчаюся складати речення за малюнками. ст.118 впр.28 Прочитати загадку. Спиши її. Знайди та підкресли питальне речення.Є весела, яснолиця,Дивна в сонечка сестриця. Роботящу вдачу має-Скрізь травичку засіває. Заквітчала луг, діброву,Принесла у ліс обнову. Відгадали, хто вона?Ну звичайно, це-…?2. Склади і запиши розповідне,питальне і спонукальне речення про весну за малюнком.

Номер слайду 2

3. Прочитай вірш Т. Коломієць “Квітень”. Склади розповідь за допомогою питань. Намалюй квітку. Я змалечку квіти люблю, як життя,їх знаю напам'ять, на дотик. Вирощую, пещу, як мама дитя,і дня не сиджу без роботи... Я хочу, щоб наша планета. Земля була дуже схожа на квітку.- На яку квітку буде схожа планета Земля? - Коли вона цвіте? - Які у квітки пелюстки? - Які кольори переважають у її забарвленні? - Що ти знаєш про цю квітку?Роботу виконайте на альбомному аркуші.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Тема. Повторення і закріплення знань про речення ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ Види речень за метою висловлюваннядля учнів https://naurok.com.ua/test/start/47679 для учнів https://naurok.com.ua/test/start/45399 Навчаюся розрізняти розповідні, питальні і спонукальні речення для учнів https://naurok.com.ua/test/start/46424 Речення для учнів https://naurok.com.ua/test/start/44872для учнів https://naurok.com.ua/test/start/48088для учнів https://naurok.com.ua/test/start/42283

pptx
Додано
29 квітня 2020
Переглядів
1205
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку