12 липня о 18:00Вебінар: Формування історичних уявлень учнів: практичні поради вчителю

Презентація "Три причини, чому варто вчитися чомусь новому протягом усього життя"

Про матеріал
Презентація "Три причини, чому варто вчитися чомусь новому протягом усього життя" Цікаво молодому вчителю.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

КЗ “Гімназія І,ІІ ст.№2”Три причини, чому варто вчитися чомусь новому протягом усього життя Н. М. Шевченко

Номер слайду 2

«Кожен, хто перестає вчитися, старіє, — не важливо, у 20 або 80 років, — а той, хто продовжує вчитися, залишається молодим. Найголовніше в житті – це підтримувати молодість мозку» Генрі Форд

Номер слайду 3

Якщо ми перестанемо вчитися чомусь новому, ми перестанемо існувати. Незалежно від того, скільки нам років, надзвичайно корисно завжди вивчати щось нове .

Номер слайду 4

Мотивація - система спонукань які зумовлюють активність організму і визначають її спрямованість

Номер слайду 5

Людина, яка хоче досягти успіху в сучасному світі, повинна мати певні здібності 1) Швидко діяти в нестандартних ситуаціях. 2) Вчитися все життя.3)      Працювати в сучасних інформаційних системах , уміти здобувати, аналізувати інформацію отриману з різних джерел, застосовувати її для індивідуального розвитку і самовдосконалення.

Номер слайду 6

4) Вступати в комунікацію, вміти працювати в команді.5)  Бути гнучким, мобільним, конкурентноздатним, уміти інтегруватись у динамічне суспільство, презентувати себе на ринку праці.6) Критично мислити.7)  Використовувати знання як інструмент для розв’язання життєвих проблем.

Номер слайду 7

8) Генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення й нести за них відповідальність.9) Вміти запобігати та виходити з будь-яких конфліктних ситуацій.10)  Цілеспрямовано використовувати свій потенціал як для самореалізації в професійному й особистісному плані, так і в інтересах суспільства, держави.11)  Бережливо ставитись до свого здоров’я та здоров’я інших як до найвищої цінності. 12)  Бути здатним до вибору численних альтернатив, які пропонує сучасне життя.

Номер слайду 8

1. Навчаючись чомусь новому, ви отримуєте можливість професійно зростати.І це справді так. Здобувайте нові знання, щоб йти вгору по кар’єрних сходинках. Оскільки ми живемо у світі, де перелік потрібних посад і знань постійно змінюється завдяки технічному прогресу, нам необхідно вміти думати наперед. Нам варто вміти адаптуватися до змін, які відбуваються. Що може у цьому допомогти? Найкраще нам у цьому може допомогти здатність вчитися чомусь новому. Ми повинні бути відкриті до нових знань. Знайдіть способи, за допомогою яких ви зможете не тільки надбати якомога більше нових навичок у свою скарбничку, але і розвивати їх. Зробіть так, щоб ви стали людиною, яку неможливо замінити. Найголовніше – ніколи не дозволяйте думці, що ось тепер-то ви знаєте абсолютно все і вам більше нема чого вчитися, вкорінитися у вашій голові..

Номер слайду 9

Всевіди не корисуються популярністю у світі. Насправді, перший крок до того, щоб навчитися або дізнатися щось нове, — це визнати, що ви не маєте жодного уявлення у певній сфері. У нас просто не може бути відповідей на абсолютно всі питання. Єдиний спосіб придбати нові знання – це більш детально щось вивчити. Крім усього іншого, сам процес навчання чомусь новому мовби нагадує нам про те, що ми не повинні ставати зарозумілими. Ми мусимо пам’ятати те, що кожна людина навчається чогось нового в тому темпі, в якому їй це зручно. Отже, нам не потрібно презирливо посміхатися і дивитися зверхньо на тих людей, які ще не знають того, що знаємо ми.2. Навчання – це ваші ліки від зарозумілості.

Номер слайду 10

3. Вчитися чогось нового дуже захоплювальне. Вчитися можна не тільки для того, щоб отримувати відмінні оцінки або для того, щоб вторувати собі шлях по кар’єрних сходинках. Процес навчання чомусь новому дійсно може бути захоплювальним просто сам по собі!Якщо вам здається, що все навколо – це одне суцільне багно, в якому ви засиділися, навчання допоможе вам підбадьоритися або додати сил для того, щоби вилізти із цієї ситуації. Якщо вам подобається створювати щось своїми руками, можливо, вам буде цікаво відвідати семінар, присвячений складанню букетів, створенню орігамі та іншого. Якщо вам подобається якийсь вид мистецтв, можливо, вам варто записатися на курс акторської майстерності. Варіантів безліч. Найголовніше полягає в тому, щоби для вас це було захоплювальним!Зрештою, вчитися чомусь новому сьогодні неймовірно просто. Все, що вам потрібно, — це доступ до Інтернету. Нові знання можна здобувати по-різному. Наприклад, ви можете вчитися чомусь, переглядаючи ролики на You. Tube, читаючи книги, переглядаючи випуски конференцій TED Talks , або відвідуючи курси онлайн. Сьогодні доступ до нових знань можна отримати миттєво. 3.

Номер слайду 11

Людина повинна навчатися впродовж усього життя, а система освіти має надавати їй такі можливості. Знання у даному разі виступають як основа поведінки і професійної діяльності. І якщо ми хочемо створити сучасну державу, то все населення України повинно вчитися. При цьому, старші покоління мають удосконалюватися, а молодші – формуватися в окресленій і затребуваній суспільством  іпостасі.

Номер слайду 12

Дякую за увагу ! Залишайтеся відкритими до нових знань!

pptx
Пов’язані теми
Педагогіка, Інші матеріали
Додано
8 квітня 2019
Переглядів
573
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку