Презентація "Удосконалення навички письма. Формування орфографічної навички — вживання в словах знака м’якшення. Списування з доповненням речень словами. РЗМ Слова – назви квітів.
Удосконалення навички письма.
Виконання фонетико-графічних і граматичних завдань.
Формування орфографічної навички —
вживання в словах знака м’якшення.
Списування з доповненням речень словами.
РЗМ Слова – назви квітів.
Удосконалення навички письма. Виконання фонетико-графічних і граматичних завдань. Формування орфографічної навички — вживання в словах знака м’якшення. Списування з доповненням речень словами. РЗМ Слова – назви квітів.
Номер слайду 2
Сьогодні на уроці ми потренуємося в красивому написанні великої і малої букви Ж, ж, закріпимо вміння писати склади і слова з ними.
Номер слайду 3
Формування орфографічної навички- Яка особлива буква в українській абетці не позначає власного звука?- Яку «роботу» виконує знак м’якшення? (Позначає м’якість приголосного звука.)
Номер слайду 4
Пригадай!М’який знак потрібен для позначення м’якості приголосного звука: 1) в кінці слова; 2) перед голосним звуком [о]; 3) у середині слова, коли після м’якоговимовляється твердий приголосний звук.
Номер слайду 5
Списування з доповненням речень словами.1234
Номер слайду 6
Списування з доповненням речень словами.....
Номер слайду 7
РЗМ Слова – назви квітів.жоржинижасминмальвитрояндиромашкитюльпани
Номер слайду 8
Запишіть тільки ті назви квітів у яких є літери ж та знак м'якшенняжоржинижасминмальвитрояндиромашкитюльпани
Номер слайду 9
Запишіть тільки ті назви квітів у яких є літери ж та знак м'якшення…
Номер слайду 10
Рефлексія. Написання яких букв ми сьогодні вивчали?Назви яких тварин сьогодні пригадали?Назви яких квітів сьогодні пригадали?Які з назв квітів є весняними? Осінніми? Літніми?МОЛОДЦІ!