Презентація"Василь Сухомлинський.Весняний вітер"

Про матеріал
Презентація допоможе вчителю ознайомити дітей з життям і творчістю Василя Сухомлинського, а також буде гарним доповненням для проведення уроку.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Всі сідайте тихо, діти. Домовляймось не шуміти. Руку гарно піднімати, На уроці не дрімати. Тож гаразд,часу не гаймо І урок розпочинаймо.

Номер слайду 3

Робота над чистомовкою Ли-ли-ли- пісню дружно почали, Ло-ло-ло-діло в нас на лад пішло, Ем-ем-ем- радість людям ми несем, Ли-ли-ли- дуже раді всі були Дихальні вправи: - Як дме весняний вітерець?(Діти дують-розвивають легені). - Як пахнуть перші весняні квіти?(Діти нюхають).

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

ВЕРБОВІ СЕРЕЖКИ Біля яру, біля стежки Одягла верба …... . Головою хилитала, Потихесеньку ……..: — Де ота біленька хатка, Що гарнесенькі ……..? Хай би вибігли до стежки. Подарую їм …...

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Рукавом махнув – дерева зігнув.

Номер слайду 14

Оповідання Василя Сухомлинського “Весняний вітер”

Номер слайду 15

Клени навесні прокидаються в числі перших. Після появи маленьких листочків гілки дерев покриваються пучками жовтих, зелених суцвіть з медовим запахом, на який злітаються бджоли. Плід виглядає дуже ефектно. Міцна і красива деревина клена відноситься до цінних порід. Вона здавна використовується для виготовлення якісних меблів, музичних інструментів і різних виробів. Особлива популярність у кленового листа-його використовують не тільки в якості символу, але і вживають в їжу. З молодого кленового листя готують голубці.

Номер слайду 16

хуртовина – сильний снігопад поєднаний зі стрімким вітром; прилинув – ніжно доторкнувся, присунувся під бік; зітхнув – видохнув повітря голосно, всіма грудьми; гойдав – рухав з боку в бік

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

* Гра «Мішечок запитань» - Про яке дерево йдеться мова? - Про яку пору року розповідається у тексті? - Що клен робив взимку? - Що йому наснилося? - Хто насправді доторкнувся до клену? Що сказав вітер клену? - Звідки прилетів теплий вітер? - Як відреагував клен коли почув промову теплого вітру?

Номер слайду 21

Номер слайду 22

ppt
Додав(-ла)
Шеремет Віра
Додано
17 лютого
Переглядів
551
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку