Всі сідайте тихо, діти. Домовляймось не шуміти. Руку гарно піднімати, На уроці не дрімати. Тож гаразд,часу не гаймо І урок розпочинаймо.
Номер слайду 3
Робота над чистомовкою Ли-ли-ли- пісню дружно почали, Ло-ло-ло-діло в нас на лад пішло, Ем-ем-ем- радість людям ми несем, Ли-ли-ли- дуже раді всі були Дихальні вправи: - Як дме весняний вітерець?(Діти дують-розвивають легені). - Як пахнуть перші весняні квіти?(Діти нюхають).
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
ВЕРБОВІ СЕРЕЖКИ Біля яру, біля стежки Одягла верба …... . Головою хилитала, Потихесеньку ……..: — Де ота біленька хатка, Що гарнесенькі ……..? Хай би вибігли до стежки. Подарую їм …...
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Номер слайду 10
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Рукавом махнув – дерева зігнув.
Номер слайду 14
Оповідання Василя Сухомлинського “Весняний вітер”
Номер слайду 15
Клени навесні прокидаються в числі перших. Після появи маленьких листочків гілки дерев покриваються пучками жовтих, зелених суцвіть з медовим запахом, на який злітаються бджоли. Плід виглядає дуже ефектно. Міцна і красива деревина клена відноситься до цінних порід. Вона здавна використовується для виготовлення якісних меблів, музичних інструментів і різних виробів. Особлива популярність у кленового листа-його використовують не тільки в якості символу, але і вживають в їжу. З молодого кленового листя готують голубці.
Номер слайду 16
хуртовина – сильний снігопад поєднаний зі стрімким вітром; прилинув – ніжно доторкнувся, присунувся під бік; зітхнув – видохнув повітря голосно, всіма грудьми; гойдав – рухав з боку в бік
Номер слайду 17
Номер слайду 18
Номер слайду 19
Номер слайду 20
* Гра «Мішечок запитань» - Про яке дерево йдеться мова? - Про яку пору року розповідається у тексті? - Що клен робив взимку? - Що йому наснилося? - Хто насправді доторкнувся до клену? Що сказав вітер клену? - Звідки прилетів теплий вітер? - Як відреагував клен коли почув промову теплого вітру?