Презентація створена , як міні-книга, про видатних футболістів України. Може бути використана для позакласних заходів, популяризації футболу в школі, вихованню дітей на прикладах "зірок" українського футболу.
Зміст. Андрій Шевченко. Андрій П’ятов. Андрій ЯрмоленкоЄвген Коноплянка. Олександр Шовковський. Олег Гусєв. Сергій Ребров. Олег БлохінІгор Бєланов
Номер слайду 4
Андрій Шевченко. Андрій Шевченко - найвідоміший український гравець за історію незалежності нашої країни. Він досі є єдиним футболістом пост-радянського простору, який здобув найпрестижнішу індивідуальну нагороду – "Золотий м'яч" (2004). Шевченко тричі ставав найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів (з урахуванням голів у кваліфікаційних раундах), двічі – італійської Серії А. Другий бомбардир в історії "Мілана". Всього за кар'єру провів 653 офіційні матчі, в яких відзначився забитими м'ячами 326 разів. Шевченко є найкращим бомбардиром в історії національної збірної України (111 матчів, 48 голів). Окрім безлічі клубних та індивідуальних трофеїв, Шевченко став справжнім прикладом для цілого покоління українських гравців, які шукали натхнення у грі зіркового форварда. Зараз у Андрія Миколайовича починається новий виток кар'єри – в статусі головного тренера національної збірної України.
Номер слайду 5
Андрій П’ятов Один із найбільш успішних воротарів України. 6-разовий чемпіон України, володар Кубка України і Кубка УЄФА в складі донецького "Шахтаря". Пятов був запасним воротарем національної збірної України на ЧС-2006 (на поле не виходив), до цього був основним воротарем молодіжної збірної України. На Євро 2012 став основним голкіпером збірної внаслідок травм Олександра Шовковського та Андрія Диканя і дискваліфікації Олександра Рибки. Донині є основним воротарем національної команди, провівши в її складі з 2007-го року 67 поєдинків (станом на 24.06.2016). Пятов може похвалитися найкращою сухою серією в історії збірної України (730 хвилин), яка на 2 хвилини краща від попереднього досягнення встановленого Олександром Шовковським (728 хвилин).
Номер слайду 6
Андрій Ярмоленко Вінгер київського "Динамо" є сучасним символом нинішньої команди і головної її зіркою. Серед основних трофеїв Ярмоленка 3 чемпіонські титули і 2 кубка України з "Динамо". Декілька сезонів визнавався кращим гравцем України, а також тричі ставав кращим бомбардиром Кубка України.
Номер слайду 7
Євген Коноплянка Вінгер національної збірної України. Великим досягненням Євгена є його внесок у єврокубковому сезоні "Дніпра" 2014/15, в якому команда Маркевича дійшла до фіналу. За період кар'єри в "Дніпрі" (2006-2015 рр.) взяв участь у 211 матчах, забивши 45 голів і віддавши безліч гольових передач. Перейшовши в "Севілью" Євген став володарем Кубка Ліги Європи, але він поки не є гравцем основного складу іспанців.
Номер слайду 8
Олександр Шовковський Легендарний воротар і капітан київського "Динамо", чия кар'єра є взірцем відданості клубу. Шовковський є рекордсменом у багатьох категоріях відносно кількості зіграних матчів. Зокрема, навесні 2016-го року він побив попередній рекорд Олега Шелаєва за кількістю зіграних матчів в чемпіонаті України. Один з чотирьох воротарів за всю історію футболу, який зіграв 100 і більше матчів в Лізі чемпіонів (разом з Ікером Касільясом, Олівером Каном і Едвіном ван дер Саром). 14 разів ставав чемпіоном України з "Динамо", 11 разів ставав володарем Кубка України, неодноразово визнавався кращим голкіпером України . Відомий своїм вмінням відбивати 11-метрові. Став героєм ЧС-2006, де в 1/8 фіналу не пропустив жодного пенальті в післяматчевій серії зі Швейцарією, що дозволило збірній України вперше в історії вийти до 1/4 фіналу міжнародного турніру.
Номер слайду 9
Олег Гусєв Улюбленець київських уболівальників розпочав свій шлях в "Динамо" в 2003-му році. Гусєв – універсал, здатний повністю закрити будь-який з флангів. Наприклад, на Чемпіонаті світу 2006 року Олег був змушений грати на позиції правого захисника в складі збірної України. 20 вересня 2015 року, в матчі чемпіонату України проти луцької "Волині", Гусєв забив 100-й м'яч у кар'єрі і увійшов до символічного "Клубу бомбардирів імені Олега Блохіна". Ставав 5 разів чемпіоном України з "Динамо".
Номер слайду 10
Сергій Ребров Видатний нападник київського "Динамо", який разом із Шевченком складав вбивчу пару форвардів, що наводили жах на суперників. Сергій Ребров вписав своє ім'я в історію "Динамо" і українського футболу загалом після того, як провів 360 поєдинків в складі "біло-синіх", забивши 177 голів. Тричі визнавався кращим гравцем ЧУ, а також ставав кращим бомбардиром ЧУ (1997/98) і кращим бомбардиром Ліги чемпіонів 1999/2000 (з урахуванням кваліфікаційних ігор). Окрім цього, Сергій Ребров з 1992 по 2006-й роки був гравцем національної збірної України (75 матчів, 15 м'ячів). На рахунку форварда 9 чемпіонств із "Динамо" (в статусі гравця), 7 Кубків України, чемпіонство в Туреччині ("Фенербахче") і Росії ("Рубін"). Також виступав у складі лондонського "Тоттенхема" і "Вест Хема".
Номер слайду 11
Олег Блохін Оле́г Володи́мирович Блохі́н — український радянський футболіст і український футбольний тренер. Найрезультативніший бомбардир радянського футболу — 319 голів у залік клубу Григорія Федотова. Лауреат Ювілейної нагороди УЄФА як найвидатніший український футболіст 50-річчя (1954—2003). Один з найкращих футболістів в історії радянського футболу. Володар «Золотого м'яча» (1975). Майстер спорту СРСР міжнародного класу (1972), Заслужений майстер спорту СРСР (1975), Заслужений тренер України (2005)[. Семиразовий чемпіон СРСР, п'ятиразовий володар Кубку СРСР, двічі володар Кубка Кубків УЄФА. Рекордсмен збірної СРСР з футболу за кількістю проведених за неї ігор і забитих голів. Один з трьох радянських футболістів, який здобував «Золотий м'яч».
Номер слайду 12
Ігор Бєланов І́гор Іва́нович Бєла́нов (нар.25 вересня 1960, Одеса) — радянський і український футболіст, нападник. Лауреат «Золотого м'яча» 1986 р. Віце-чемпіон Європи-1988. Володар Кубка кубків-1986. Заслужений майстер спорту СРСР (1986). Кар'єру гравця Беланов розпочав у складі одеського СКА (1979—1980). В 1981—1984 роках грав за «Чорноморець» з Одеси, у складі якого входив в списки найкращих футболістів УРСР (1984). Будучи гравцем одеської команди почав притягуватися до матчів олімпійської збірної СРСР, зігравши в 1983 році в її складі в двох офіційних матчах. На початку 1985 року перейшов до київського «Динамо». Успішно грав за першу збірну СРСР. На чемпіонаті світу у Мексиці у 1986 році Бєланов забив 3 голи збірній Бельгії в 1/8 фіналу і став єдиним радянським футболістом, який забив три голи в одному матчі фінальної стадії чемпіонату світу. Третій гол був забитий з пенальті. За блискавичну гру на чемпіонаті світу і неабиякі швидкісні якості Бєланова прозвали «кульова блискавка».
Номер слайду 13
Джерела. Click to add Title1https://football24.ua/overtaym_tag471 Click to add Title2https://uk.wikipedia.org/wiki2