Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація: "Віджимання (відтискання) на набивному м'ячі з чергуванням рук".

Про матеріал
Презентація: Презентація: "Віджимання (відтискання) на набивному м'ячі з чергуванням рук" розроблена для покращення проведення уроків фізичної культури.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Прийміть стандартний упор лежачи, поставивши одну руку на підлогу, а іншу на набивної м'яч. Тіло повинне утворювати пряму лінію від ступнів до плечей.

Номер слайду 4

Крок 2. Повільно опустіть тулуб вниз. Затримайтеся і зробіть зворотний жим, повертаючись в початкове положення. Підкотите набивної м'яч під іншу руку і повторіть вправу.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи.

Номер слайду 6

Поради. Перш ніж опустити тіло, переконайтеся, що рука надійно зафіксована на набивном м'ячі. Напружуйте м'язи преса і сідниць, протягом всього виконання вправи. Намагайтеся не розводити лікті під час вправи.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимания-на-набивном-мяче-с-чередованием-рук/ss-BBtThOF; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
5 серпня 2020
Переглядів
354
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку