Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація: "Віджимання (відтискання) з шаховою постановкою рук".

Про матеріал

Презентація: Презентація: "Віджимання (відтискання) з шаховою постановкою рук" розроблена для покращення проведення уроків фізичної культури.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Прийміть положення для віджимання, випрямивши тіло по одній лінії від плечей до щиколоток. Поставте руки в шаховому порядку. Витягніть одну руку трохи вперед, а іншу залиште під плечем.

Номер слайду 4

Крок 2. Опустіть корпус, зігнувши руки в ліктях під прямим кутом, і поверніться у вихідне положення.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи, абдомінальні м’язи.

Номер слайду 6

Поради. Утримуйте м'язи торса напруженими під час руху і не допускайте провалювання таза. Не допускайте широкого розмаху ліктів. Утримуйте м'язи кора напруженими протягом усього вправи.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимания-с-постановкой-рук-в-шахматном-порядке/ss-BBtTaUZ; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
5 серпня 2020
Переглядів
422
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку