Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація: "Віджимання (відтискання) на набивному м'ячі з вузькою постановкою рук".

Про матеріал
Презентація: Презентація: "Віджимання (відтискання) на набивному м'ячі з вузькою постановкою рук" розроблена для покращення проведення уроків фізичної культури.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Прийміть звичайний упор лежачи, поставивши руки на набивної м'яч прямо перед грудьми. Великий і вказівний палець лівої руки повинні стосуватися однойменних пальців правої руки.

Номер слайду 4

Крок 2. Напрягите мышцы кора и полностью выпрямите руки, удерживая локти близко к туловищу. Медленно опуститесь на набивной мяч. Как только грудь коснется пола, отожмитесь в исходное положение.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи, все тіло.

Номер слайду 6

Поради. Не опускайте таз під час виконання вправи. Утримуйте м'язи кора напруженими протягом усього підходу.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимание-на-набивном-мяче-с-узкой-постановкой-рук/ss-BBtTaX4; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
5 серпня 2020
Переглядів
310
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку