Презентація: "Віджимання (відтискання) з нахилом вперед".

Про матеріал
Презентація "Віджимання (відтискання) з нахилом вперед" розроблена для покращення проведення уроків фізичної культури.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Прийміть звичайний упор лежачи, стопи поставте на піднесення, руки на підлозі на відстані трохи ширше плечей. Лікті повинні бути повністю випрямлені.

Номер слайду 4

Крок 2. Утримуючи тіло прямо, опустіться грудьми до підлоги. Зробіть паузу і відіжміться в початкове положення, зберігаючи напругу м'язів кора.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м'язи, все тіло.

Номер слайду 6

Поради. Лікті не повинні виступати в сторони. Тримайте лікті близько до тулуба весь час. Утримуйте м'язи кора напруженими, а спину прямою протягом усього підходу. Чи не вигинає спину.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимания-с-наклоном-вперед/ss-BBtT6xc; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
20 жовтня 2020
Переглядів
189
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку