Презентація: " Використання ІКТ на уроках англійської мови"

Про матеріал
З досвіду роботи над проблемним питанням: " Використання ІКТ на уроках англійської мови".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Використання ІКТ на уроках англійської мови. Підготувала вч. Бабійчук Т. Г.

Номер слайду 2

Інформаційно-комунікаційні технології:це сукупність методів, засобів і прийомів, що використовуються для добору, опрацювання, зберігання, подання, передавання різноманітних даних і матеріалів, необхідних для підвищення ефективності різних видів діяльності.

Номер слайду 3

активне й ефективне впровадження ІКТ в освіту є важливим чинником створення нової системи освіти.сучасні ІКТ, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу дитині успішніше й швидше адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін.

Номер слайду 4

Впровадження комп’ютерних технологій в практичну діяльність учнів на уроках англійської мови сприяє:• розвитку усіх чотирьох мовних навичок – читання, письма, мовлення і аудіювання;• оволодіння усним спонтанним мовленням;• розвитку критичного мислення.

Номер слайду 5

ІКТ дає можливість. Учнями. Підвищити інтерес до навчального процесу. Проявити креативні здібності. Розвивати навички самоосвіти. Вчителем. Для учня. Для вчителя. Раціонально розподілити час на уроці. Використовувати випереджаюче навчання. Спостерігати творчий ріст учнів.

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Мультимедійні презентації

Номер слайду 8

Відео ТА АУДІО матеріали. Використовуючи фрагменти відеозаписів та звукових записів ми спонукаємо до дії зорові та слухові центри дитини, які в свою чергу, впливають на процес засвоєння та запам’ятовування матеріалу. Використання аудіо і відео матеріалів робить урок цікавим для всіх учнів, підвищує рівень мотивації вивчення іноземної мови, дає можливість працювати з автентичними зразками іноземної мови. Відеоматеріал, у порівнянні з аудіотекстом, носить більш життєвий характер – можна не тільки чути, але й бачити тих, хто розмовляє, їх міміку та жести, а також отримувати інформацію у широкому контексті про те, що відбувається – місце дії, вік учасників і т.ін. 

Номер слайду 9

Інтернет-ресурси Найбільш популярними навчальними сайтами для вивчення мов є : Lingua. Leo - напевно, самий захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися про свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Learn. English. Kids. Мабуть, найкорисніший сайт для вивчення англійської мови – це ресурс Британської Ради Learn. English. Kids. Тут можна знайти безліч ігор, пісень, оповідань і різних завдань для занять вдома. Learn. English. Teens. Сайт тієї ж Британської Ради, але для дітей старшого віку. На Learn. English. Teens можна знайти барвистий журнал з навчальними і одночасно розважальними відео, матеріалами для вивчення мови і статтями по культурі Великобританії. Але не розвагами єдиними; на сайті багато перевірочних завдань і тестів. CBeebies. Британська телерадіокомпанія ВВС- дітям розважальні мультики та фільми. Крім того на CBeebies ви знайдете захоплюючі ігри у вигляді пазлів, малювання, розмальовок, пісень, казок і, як бонус, статті для батьків.

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Програмне забезпечення НМК

Номер слайду 12

Інтерактивні посібники з граматики. Жива книга Граматика англійської мови. Level А містить правила граматики та приклади їх вживання, які вивчаються у середній та старшій школі. До книги розроблено мобільний електронний додаток, який наповнений мультимедійними матеріалами. Використання книги і додатка допоможе засвоїти правила граматики, правильно будувати висловлювання в усному та писемному мовленні.

Номер слайду 13

Переваги впровадження ІКТефективний допоміжний технічний наочно-слуховий засіб;допоміжний засіб учбово-пізнавальної діяльності учнів; засіб підвищення мотивації та бажання учнів вивчати англійську мову; засіб підвищення інтерактивної та комунікативної діяльності.

Номер слайду 14

Робота з комп’ютером не повинна сприйматися як розважальна “вставка” у процес вивчення іноземної мови, а має розглядатися як органічна активізуюча складова частина пізнавального процесу