Насолоджуйся новими знаннями, які принесутьтобі впевненість у завтрішньому дні. Отримуйзадоволення від уроку і матимеш бажаний результат. Формули та рівняння посміхатимуться тобі і станутьвірними друзями. Отже і ти посміхнись. Залиш цейпозитивний настрій на весь урок. Вдалого всім уроку.
Вправа “ Приваблива мета “ Г. Р. Хаггард “Клеопатра”“… Вона вийняла з вуха одну з тих величезних перлин і занурила її в рідину. Запанувала тиша, вражені гості, завмерши, спостерігали, як незрівнянна перлина повільно розчиняється в рідині. Ось від неї не залишилось сліду, і тоді Клеопатра підняла келих і випила напій весь до останньої краплини”.
ХІМІЯ І ПОЕЗІЯА вода це справжнє диво! Як прожити без води? З нею ми завжди щасливі, З нею в нас нема біди. Є вода — ростуть рослини: Ліс, сади, рясні поля. Це чудово для людини І радіє вся Земля. Надія Красоткіна. Стишено, зіткано, зболено…Серце тепле у грудях б’ється. Міняй душу свою на золото –Золото не псується. Золото не міняється…Тільки блищить та міниться. На окрайці життям не крається,Ситом дружби не завжди просіється. Обміняй і тобі окупиться(коли іншим – просто воздасться)Біль життя із чужої вулиціЗа блискучу секунду щастя. Пально Юлія
Ігрові методи на різних етапах уроку:Інформаційні ігри – для введення нових знань (урок – подорож) тренувальні ігри – для формування вмінь і навичок (“знайди помилку”…) закріплюючі ігри – для закріплення знань (кросворди,ребуси…) контролюючі ігри – для перевірки набутих знань (змагання)
Слідство ведуть хіміки1. Допоможіть відрізнити метали (залізо,алюміній, мідь) від неметалів (сірка, кисень) за зовнішнім виглядом та фізичними властивостями.2. Оксиди сховалися між іншими речовинами. Допоможіть їх знайти і назвати. З’ясуйте, чого більше: оксидів металічних чи неметалічних елементів. Ca. O; H3 PO4; Na. OH; NO; SO2; H2; Fe. O; Ca. CO3; P2 O5; Ba(OH)2; CO2; HNO3; HCl; H2 O.3. Деякі оксиди замаскувалися під різними назвами: негашене вапно, сухий лід, вода, лисячий хвіст. Допоможіть встановити їхнє хімічне імя.4. Знайдіть “загублені” коефіцієнти у наведених рівняннях реакцій. Ca+H2 O=Ca(OH)2+H2 Ba. Cl2+Ag. NO3=Ba(NO3)2+Ag. Cl C2 H6+O2=CO2+H2 O Fe2 O3+Al=Al2 O3+Fe