Види ВишивкиІ І Виши. ВКА бісером. Традиційне мистецтво створення малюнків із маленьких скляних кульок на тканині походить з арабських країн. Саме там вперше почали використовувати намисто «буєра» - краплинки скла. Мусульмани поширили традицію оздоблювати сорочки, туніки, каптани цими дрібними прикрасами.
Види ВишивкиІІІ Виши. ВКА хрестиком. Популярний вид вишивання лічильними швами, при якому X-подібні шви, утворюючи растровий візерунок, утворюють картину. Вишивають хрестиком зазвичай по канві – тканині рівномірного переплетіння, на якій легко лічити нитки. Вишиваючи, майстер рахує нитки у кожному напрямку для того, щоб кожен шов був однакового розміру та з нахилом у той самий бік.
Види Вишивки. V Виши. ВКА атласними стрічками. Вишивання стрічками стрімко набирає популярності останнім часом. Такою вишивкою можна прикрасити сумочку і футляр для мобільника, капелюшок і сукню, подушку і скриньку. І для цього не потрібні складні інструменти та велика майстерність. Трішки терпіння, і шовкові стрічки перетворяться в розкішні троянди, ніжні фіалки та яскраві сонячники.
Види ВишивкиІХ Виши. ВКА решільєЦе рід ажурною вишивки, при якому основні елементи візерунка обшиваються гладдю (вручну або на швейній машинці), а проміжки між ними вирізаються, створюючи мереживо. При цьому окремі елементи візерунка можуть з'єднуватися перемичками, або Бріден, завдяки чому виходить красиве мереживо.
Види Вишивки. ХІІ Виши. ВКА борджело. Барджелло - старовинна Флорентійська вишивка, на підставі якої створюються чудові полум'яні візерунки на полотні. Така італійська вишивка bargello застосовується для створення об'ємних барвистих візерунків і орнаментів. Вишиті таким способом фігури мають як гостру форму, так і злегка згладжену - округлу.
Види Вишивки. ХV І люневільська Вишивка. Це – невеличке французьке містечко в Лотарингії. Назва означає «Місячне місто». Люневільський вишивка виконується бісером на дуже тонкій або, навпаки, дуже щільній тканині на зразок оксамиту. А інструментом для люневільської вишивки є не голка, а спеціальний гачок. Бісер пришивають до тканини нитками тамбурним швом.
Це тонка металева нитка, скручена в дуже тугу спіраль, яка застосовується в вишивці. Сама назва "канітель" означає "труба". Види Вишивки. ХV ІІІ Вишивка канітель. Види Вишивки. ХІХ Вишивка сінелью. З французької - «гусениця») - це пухнастий шнурок для вишивки. Його історія тягнеться ще з ХVIII століття. Тоді майстри прикрашали нею сукні, капелюшки, клатчі, рукавиці і віяла для додання обсягу вишивці.
Види Вишивки. ХХ Вишивка ассизи. Це старовинна італійська вишивка, що отримала свою назву від італійського міста Ассізі (Assisi). У цій техніці стежками заповнюється фон, а малюнок виходить з незаповнених ділянок. Види Вишивки. ХХІ Вишивка Хардангер. Це старовинна скандиавськан вишивка.
Види Вишивки. ХХІ І гобеленова Вишивка Гобеленовий рядок - це тип шиття при якому нитка обробляється на полотні поверх двох або більше ниток основи / качка, а довжина стібка в два рази більше ширини. Іноді його виконують в піднесеною формі, що означає, що він доповнений товстою ниткою шнура.
Види Вишивки. ХХІV якобінська Вишивка Мистецтво якобінської вишивки йде своїм корінням в Англію часів правління короля Якова, звідки і бере свою назву. Ще її називають технікою крюил (в перекладі з англійської - "вишивання шерстю"). Ці два терміни рівноправно використовуються сучасними рукодільницями. Проте варто трохи розділити ці поняття. В техніці вишивки крюил використовуються тільки вовняні кручені нитки. У якобинском стилі може використовуватися будь-який матеріал. У 17-му столітті вишивкою крюил прикрашалося все, від диванних подушок розкішних до туалетів знатних панів. Це заняття вважалося благородним, а вироби високо цінувалися.
Види Вишивки. ХХV об'ємна Вишивка гладдю Класичний стиль об’ємної вишивки характеризується технікою двосторонньої гладі. Може ще називатися знімною аплікацією. Така незвична вишивка, підходить тільки для досвідчених рукодільниць, так як вимагає багато часу, вміння та терпіння. Тому до цієї техніки, рекомендуємо приступати тільки після того як ви “набили руку”. Родзинка цієї вишивки в тому, що обсяг їй надають квіти з дротом, вишиті гладдю. В результаті виходять красиві тривимірні композиції.