Дуже цікавий матеріал про волейбол. В матеріалі висвітлюється мета гри та правила гри. Описується опис розвитку волейболу в Україні. Дякую.
Перегляд файлу

image

image

Правила гри у волейбол

1. Грають дві команди, кожна складається з 6 осіб (3 – атакуюча лінія, 3 – лінія захисту).

2.За один розіграш команді дозволяється торкатися м’яча лише 3 рази (блокування не вважається торканням).

3.      Забороняється ловити, кидати чи утримувати м’яч.

4.      Гравець не може двічі торкатися м’яча (блок не рахується).

5.      imageПерехід гравців здійснюється за годинниковою стрілкою. Переходити (змінювати позиції) команда має після того, як спочатку очко набрав суперник, а потім ваша сторона.

6.      У волейболі 3 партії, кожна грає до 25 очок (для перемоги в партії має бути різниця у 2 очки, якщо рахунок 24:24, то матч триває доти, доки не буде необхідної двох очкових різниць).

7.      Кожна команда в кожній партії має право взяти 2 тайм-аути тривалістю 30 секунд кожен.

8.      imageГравцям задньої лінії забороняється атакувати із зони атаки (3-метрова лінія). Якщо волейболісти задньої лінії хочуть виконати нападаючий удар, вони повинні зробити стрибок до 3-метрової ліній, не заступивши її).

9.      Допускається контакт м’яча з будь-якою частиною тіла гравця (відповідь для багатьох, хто цікавиться – ногою у волейболі грати можна).

10.               Якщо двоє і більше гравців торкаються м’яча одночасно – це вважається одним дотиком.

image

image

image

Команди активно беруть участь у національних та міжнародних змаганнях, що сприяє популяризації волейболу серед глядачів та молоді.

Високий рівень змагань українських команд сприяє підвищенню інтересу до цього виду спорту та розвитку професійних навичок волейболістів.

imageТакож, ініціативи з підтримки та розвитку волейболу серед дітей та молоді, включаючи шкільні та міські програми з волейболу, сприяють популяризації цього виду спорту та створюють базу для майбутнього розвитку волейболу в Україні.