Презентація"Вплив людини на Атмосферу"

Про матеріал
Урок презентація для 6 класу "Влив людини на атмосферу",формує у дітей екологічну компетентність,знання про наслідки впливу людини на атмосферу,клімат Землі,вміє аналізувати і оцінювати вплив на навколишнє середовище,робить висновки.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Земля без тебе, Атмосферо, Як мандрівник в пустелі без води. Якщо тебе не збережемо, Зазнаємо великої біди. Девіз уроку:

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Підібрати до кожної букви слова «АТМОСФЕРА» слова, пов’язані з цією темою Атмосфера Погода Вітер Клімат Хмари Опади Температура Вологіть Атмосферний тиск

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

1. Дощ, роса, іній, туман 2. Хмарність, температура, опади, погода 3. Бриз, мусон, пасат, флюгер 4. Роса, іній, паморозь, дощ 5. Азот, кисень, сірчистий газ 6. Тропосфера, атмосфера, мезосфера, вуглекислий газ, стратосфера

Номер слайду 13

В ЯКОМУ СВІТІ ТИ ХОЧЕШ ЖИТИ

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Номер слайду 25

Номер слайду 26

Номер слайду 27

Номер слайду 28

Номер слайду 29

Номер слайду 30

Номер слайду 31

Номер слайду 32

Номер слайду 33

Номер слайду 34

Номер слайду 35

Номер слайду 36

Номер слайду 37

Номер слайду 38

Номер слайду 39

Номер слайду 40

Для нормальної життєдіяльності середньостатистичний дорослий чоловік пропускає через свої легені близько 20 кілограм повітря за одну добу. Для цього він робить 22000 вдихів і видихів. З усього отриманого при цьому кисню чверть споживається мозком.

Номер слайду 41

Повітря є сумішшю газоподібних речовин, при значному тиску і охолодженні він переходить в рідкий стан. Вчені дали кисню досить забавну назву – дефлогістоване повітря.

Номер слайду 42

Постійно погіршується екологія і, особливо, колосальне забруднення атмосфери погано позначаються не тільки на людях, але навіть на морських мешканців. Встановлено, що дельфіни, що мешкають біля узбережжя територій, населених людьми, часто гинуть від шкідливого впливу великих кількостей хімічних домішок у повітрі. Вчені, розкривши таких дельфінів, виявили схожість їх легень з легенями шахтарів.

Номер слайду 43

Перебуваючи за містом, людина вдихає набагато менше шкідливих речовин, ніж у місті. Відзначимо при цьому – пил, вдихуваний нами поза межами міста, також шкідливий для здоров’я.

Номер слайду 44

Давно помічено, що повітря, що вдихається людиною на великій висоті або глибині, має здатність приводити людину в стан, що нагадує сп’яніння алкоголем або наркотиками. Причиною цього є особливий хімічний склад в цих екстремальних умовах. Кисень утворює з’єднання з молекулами азоту, при цьому отримуючи характеристики «веселяючого газу».

Номер слайду 45

Перебуваючи за містом, людина вдихає набагато менше шкідливих речовин, ніж у місті. Відзначимо при цьому – пил, вдихуваний нами поза межами міста, також шкідливий для здоров’я.

Номер слайду 46

Рекорд по затримці дихання під водою поставив 1 квітня 2010 Стіг Северінсен – він не дихав 20 хвилин і 10 секунд. Для цього йому довелося дихати 100% киснем за півгодини до занурення в воду.

Номер слайду 47

Свого роду живими сигналізаторами небезпечного рівня забруднення повітря є арктичні птиці пінгвіни. В умовах сильнозабрудненого повітря вони починають важко дихати. Тому в зоопарках під час смогу цих птахів зазвичай відводять в приміщення зі спеціальною системою фільтрації повітря.

Номер слайду 48

Розглядаючи цікаві факти про повітря, відзначимо – через розряджене повітря на великій висоті люди починають відчувати кисневе голодування. Симптомами цього стану є підвищена емоційність, втрата самоконтролю і відчуття невагомості.

Номер слайду 49

Основу вдихуваного людиною повітря становить кисень. Ліси, значна частина яких виростає в Амазонії, виробляють 20 відсотків кисню. Саме тому ліси називаються легенями нашої планети. ...

Номер слайду 50

Номер слайду 51

«Не смітити!»Упаковку від цього товару рекомендується викидати в звичайну урну. «Особлива утилізація» Заборонено викидати у звичайний контейнер. Завдає шкоди довкіллю. Утилізувати в спеціальних місцях. Ставиться на джерелах живлення (батарейках і акумуляторах), що містять небезпечні речовини: ртуть, кадмій і свинець. Товарах з ПВХ (полівінілхлориду), при спалюванні яких виділяються токсичні речовини.  

Номер слайду 52

Цей знак означає, що пакувальний матеріал вироблений з повторно переробленої сировини або містить частку повторно переробленого матеріалу. «Небезпечно для навколишнього середовища» Речовини, небезпечні для навколишнього середовища або частини навколишнього середовища, наприклад - водних організмів.

Номер слайду 53

«Небезпечно для моря» Застосовується при морських перевезеннях речовин, небезпечних для флори і фауни.

Номер слайду 54

1. Нижній шар атмосфери 2. Прилад для вимірювання напряму вітру 3. Прилад для вимірювання температури повітря 4. Прилад для вимірювання атмосферного тиску 5. Прилад для вимірювання опадів Тропосфера Флюгер Термометр Барометр Опадомір За кожну правильну відповідь 1 бал

Номер слайду 55

1. Повітряна оболонка нашої планети 2. Скупчення завислих в атмосфері дрібних крапель води або кристаликів льоду 3. Багаторічний режим погоди у даній місцевості. 4. Горизонтальний рух повітря з області високого тиску в область низького 5. Сезонні вітри, що змінюють свій напрям двічі на рік Атмосфера Хмари Клімат Вітер Мусони За кожну правильну відповідь 1 бал

Номер слайду 56

Номер слайду 57

ppt
Додано
20 лютого
Переглядів
1293
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку