26 січня о 18:00Вебінар: Співпраця вчителя з батьками дитини з особливими освітніми потребами

Презентація "Всесвітній день захисту тварин".

Про матеріал

Дана презентація стане в нагоді вчителям, керівникам гуртків природничого напрямку до Міжнародного дня захисту тварин.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

4 ЖОВТНЯ

Номер слайду 2

Будь – яка тварина – це багатовіковий витвір еволюції, і кожна з них має однакове з нами право жити й виконувати певну роль у взаємопов’язаному світі. О. Скарлатто

Номер слайду 3

Історичний екскурс: У далекому 1931 році в італійській Флоренції зібралися на міжнародний конгрес захисники природи та їхні прихильники, які і прийняли рішення започаткувати відзначення 4 жовтня Всесвітнього дня захисту тварин. Ця ідея сподобалася всім, і підтвердженням тому є той факт, що в 2008 роців 66 країнах у цей день пройшли різноманітні акції та заходи, присвячені тваринам.

Номер слайду 4

Дата проведення свята також була обрана не випадково, оскільки саме в цей день католики шанують пам’ять святого Франциска Ассізького, який відомий у них як заступник та покровитель «братів наших менших». Він повсякчас просив віруючих не причиняти тваринам болю та виступати за їх захист. Саме Франциску приписують розвиток такого вчення, як екологічна етика, що вивчає внутрішні цінності дикої природи і бережливе ставлення до всього живого.

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Члени міжнародного товариства захисту тварин та їх послідовники намагаються достукатися до свідомості кожної людини, тоді й брати наші менші будуть у безпеці. Фактично кожна третя українська сім’я має безпосереднє відношення до цього свята, адже утримує та піклується про свого домашнього улюбленця.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Перше товариство захисту тварин з’явилося в Англії в 1824 році. У 1978 році в Парижі, в будівлі ЮНЕСКО, урочисто проголосили Декларацію прав тварин. У 1981 році створено Всесвітнє товариство захисту тварин, у складі якого більше 300 організацій з усього світу. У 1986 році Рада Європи прийняла Конвенцію про захист експериментальних тварин, а в 1987 – про захист домашніх тварин. У багатьох країнах домашні тварини давно вважаються повноправними членами сім’ї – у них є свої власні свята, своє медичне обслуговування, своє «меню» на кожен день.

Номер слайду 9

В Україні цей день відзначається приблизно з 2000 року. Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети та захистити права домашніх та безпритульних тварин.

Номер слайду 10

Збереження та відновлення тваринного світу залежить від кожного з нас, тому Мінприроди закликає долучитись до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин і особистими справами внести свій посильний внесок у цю необхідну та добру справу.

Номер слайду 11

А що ви знаєте про нас?

Номер слайду 12

Згідно зі статистикою, щогодини з лиця Землі зникають безповоротно три види тварин. Щодня зникає безповоротно більше 70 видів фауни і флори. За 25 останніх років біологічне різноманіття Землі скоротилося більше ніж на третину.

Номер слайду 13

Всесвітній день захисту тварин - це свято, покликане допомогти братам нашим меншим знайти і відстояти своє право на захист. Справа стосується не тільки диких звірів, а й домашніх улюбленців. Адже відомо величезна безліч випадків, коли кішки або собаки піддавалися насильству з боку господарів, або виявлялися просто викинутими на вулицю.

Номер слайду 14

Ні для кого не секрет, що собаку називають другом людини. Це не марно. Ці тварини настільки прив'язуються до людини, що серед людей важко знайти друга відданішого, ніж вони. Відомо багато випадків, коли після смерті або раптового від'їзду господаря пес місяцями чекав його в одному і тому ж місці. Чим же вони можуть завинити, заслужити зраду?

Номер слайду 15

Вони віддають нам свою любов

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Розумній цивілізованій людині має бути дуже соромно викидати тварин на вулицю. Це далеко не та поведінка, якою слід відповідати на доброту і відданість.

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

На тваринах проводять тестування косметичних засобів.

Номер слайду 22

З тварин шиють хутра

Номер слайду 23

Птахів вбивають викинуті вами жуйки!

Номер слайду 24

Не ображайте тварин, бо вони також плачуть

Номер слайду 25

та не у всіх людей кам’яні серця

Номер слайду 26

Доки людина відчуває біль – вона жива. Доки людина відчуває чужий біль – вона людина.

Номер слайду 27

Номер слайду 28

Номер слайду 29

Номер слайду 30

Номер слайду 31

В США є день, коли можна прийти на роботу зі своєю собакою.

Номер слайду 32

В Німеччині багато бомжів мають собак. Це пояснюється субсидіями, що видаються владою на їх утримання.

Номер слайду 33

Знайомтесь, це По, 15-річний лабрадор, у якого недавно була діагностована невиліковна хвороба. Його власник, Ніл Родрігес, вирішив, що хоче щоб останні емоції його собаки були радісними, тому відправилися з По в подорож …

Номер слайду 34

Номер слайду 35

Номер слайду 36

Це неймовірне фото знаменує закінчення кар’єри матадора , торреро Альваро Мунера. Він впав в каятті посеред бою , коли зрозумів, що поранений ним бик не збирається нападати на людину. Мунера пише про цей момент : «І Раптом я поглянув на бика. В його очі. Вони дивились на мене з мольбою. Це було схоже на призив до справедливості. Я описую це як щось схоже на молитву. Я відчув себе таким лайном. Після цього випадку Альваро Мунера розвернув компанію по забороні бою биків.

Номер слайду 37

А такі ми коли нас люблять!!!

Номер слайду 38

Номер слайду 39

Номер слайду 40

А у вас є домашні улюбленці?

Номер слайду 41

Таким чином, Всесвітній день захисту тварин - це дуже важливе свято, що грає відповідальну роль у формуванні особистості. Адже доброта - це зовсім не складно! Допомога бездомному по суті - це маленький крок для однієї людини, але величезний крок для всіх людей.

Номер слайду 42

Ми вас любимо !

Номер слайду 43

А ви нас ?

Номер слайду 44

Дякуємо за увагу!!!style.colorfillcolorfill.type

pptx
Додано
23 жовтня 2019
Переглядів
388
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку