Шот-стопка- місткістю від 40 до 70 мл. використовується для подачі міцних алкогольних напоїв в чистому вигляді без льоду та для подачі коктейлів невеликого об'єму, які вживаються одним ковтком.
Номер слайду 3
Хот-шот- для подачі коктейлів, які п'ються залпом, на відміну від шот-стопки, чаша хот-шота розширена догори.
Номер слайду 4
Олд-фешн, місткістю від 100 до 300 мл, цей широкий і низький стакан використовується для подачі міцних алкогольних напоїв в чистому вигляді з льодом, мікс-дрінків на основі віскі. Рокс(стакан типу олд-фешн), його використовують для подачі міцних алкогольних напоїв з великою кількістю льоду.
Номер слайду 5
Тумблер (неширокий, високий стакан) має місткість 150 - 200 мл, використовується для подачі різних видів коктейлів.
Номер слайду 6
Хайбол місткістю 200 - 250 мл, використовується для подачі мікс-дрінків(напої в яких змішано не більше 2-3 інгредієнтів), соків, безалкогольних напоїв.
Номер слайду 7
Коллінз місткістю 300 - 400 мл, використовується для подачі спеціальних напоїв типу «коллінз» - довгий змішаний напій, що складається з міцної алкогольної основи, підсолоджуючого компонента, соку з свіжого лимона, харчового льоду місткістю 400 мл.
Номер слайду 8
Коньячний келих (бренді глас, сніфтер) місткістю 250 - 500 мл, використовується для подачі бренді, коньяку, арманьяку і кальвадосу в чистому вигляді.
Номер слайду 9
Келих мартіні місткістю 100 - 150 мл має чашу у формі розширеного конуса; келих отримав назву від коктейля «Мартіні» і в даний час використовується для подачі інших коктейлів і аперитивів;Чарка «Маргарита» місткістю 100 - 250 мл має чашу з витягнутим дном, використовується для подачі коктейлів «Маргарита», заморожених напоїв (фрозен дринкс).
Номер слайду 10
Келих айриш-кави місткістю 100 - 250 мл. використовується для подачі кави по-ірландськи, по-мексиканські і інших гарячих напоїв на основі кави.
Номер слайду 11
Флюте місткістю 125 -150 мл. для подачі шампанського і ігристого вина, а також для подачі коктейлів, на основі шампанського чи ігристого вина. Шампанське блюдце місткістю 120 - 200 мл. використовується для подачі шампанського і ігристих вин, коктейлів, що містять сливки;Келих для шампанського має витягнуту циліндрову форму, використовується для подачі сухого шампанського і брюту.
Номер слайду 12
Винні келихи місткістю 100-250 мл використовується для подачі червоних і білих столових вин; келих для червоного вина має кулясту форму, для білого - більш витягнуту. Місткість келихів для білого вина 100-120 мл, для червоного - 150 - 250 мл;
Номер слайду 13
Мадерна чарка місткістю 100-150 мл. використовується для подачі кріплених вин, вермутів.
Номер слайду 14
Чарка сауер місткістю 100 мл використовується для подачі коктейлів групи сауер які виготовлені на основі міцного алкоголю і мають кислий смак так як в них додають сік лимону.
Номер слайду 15
Келих гоблет (кубок) місткістю 200 - 280 мл використовується для подачі винних і пивних коктейлів.
Номер слайду 16
Келих харікейн (ураган) місткістю 400 - 500 мл. використовується для подачі екзотичних коктейлів великого об'єму.
Номер слайду 17
Кухлі, стакани і келихи для пива мають різну форму іх можна використовувати для подачі коктейлів з пивом. Кухлі для пива мають місткість від 250 до 2 000 см3.
Номер слайду 18
Чайно-кавове приладдя виготовляється з вогнетривкого скла, використовується для подачі гарячих напоїв (чай, кава, глінтвейн, пунш, гарячий шоколад).
Номер слайду 19
У барі використовують посуд з прозорого скла, без малюнка і не тонований. Для певних напоїв посуд бару необхідно охолоджувати чи підігрівати. Для охолодження можна використовувати холодильник, заздалегідь помістивши в нього запас найнеобхіднішого посуду. Найпростіший спосіб - охолодження барного посуду льодом, краще кришеним. Для подачі гарячих напоїв посуд перед подачею рекомендується нагрівати за допомогою пари з кавоварки; якщо дозволяє її розмір, можна тримати посуд безпосередньо над нею. Можна використовувати спеціальну спиртівку або наповнити келих гарячою водою. Зважаючи на специфіку напоїв, що подаються, і коктейлів, посуд необхідно мити відразу після використання, застосовуючи спеціальні миючі засоби, що не залишають запаху після ополіскування. Протирати посуд краще відразу після миття, поки вона гаряча. Чистий посуд зберігається в перевернутому вигляді (так він менше порошиться і його зручніше брати).