Презентація "Задачі на знаходження четвертого пропорційного"

Про матеріал
Презентація до уроку математики в 3-му класі на тему: "Задачі на знаходження четвертого пропорційного"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

3 клас. Задачі на знаходження четвертого пропорційного. Вчитель початкових класів І-ї категорії,”старший вчитель”КЗ “НСЗШ 6”Серпуховітіна Тетяна Іванівнам. Нікополь. Дніпропетровської обл. Математика

Номер слайду 2

Господар купив моркву та буряки за однаковою ціною за 1 кг. За 5 кг моркви господар заплатив 20 грн. Скільки коштує 7 кг буряків? Задача{93296810-A885-4 BE3-A3 E7-6 D5 BEEA58 F35} Вартість (грн) Кількість (кг)Загальна вартість(грн)М. ?, однакова 5кг 20 грн Б. 7 кг ?style.colorfillcolorfill.type

Номер слайду 3

20:5=4 (грн)-коштує 1 кг моркви - однакова величина;4· 7= 28 (грн)Відповідь: 28 грн коштують 7 кг буряків. Розв‘язанняstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type

Номер слайду 4

Господар купив однакову кількість кілограмів (однакову масу) буряків і моркви. За буряки він заплатив 24 грн. Скільки коштує морква, якщо ціна за кілограм буряків-6 грн, а моркви-3 грн? Задача {93296810-A885-4 BE3-A3 E7-6 D5 BEEA58 F35} Вартість (грн) Кількість (кг) Загальна вартість. М. 3 грн однакова,? ?Б. 6 грн 24 грнstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type

Номер слайду 5

1)Знаходимо значення однакової величини дією ділення.2)Другою дією відповідаємо на запитання задачі.1)24 :6 = 4 (кг) - буряків купив господар-однакова величина;2)4 · 3 =12 (грн)Відповідь:12 гривень господар заплатив за буряки. План розв`язування задачіРозв’язанняstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type

Номер слайду 6

9·6-15=39 27:9+67=709·7+6=69 81:9·2=189·9-24=57 18:9+54:9 =8 9·4+36=72 36:9-16:4=09·8+8=80 45:9+ 54:9=11 9·5-13=32 63:9+72:9=15 Вирази

Номер слайду 7

a·b і a : b,якщо а=8, b=4,то8·4=32 8:4=2 Виразиstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type

Номер слайду 8

7 качок-21 кг4 качки-? кг. Розв’язання 21 :7 =3 (кг)-маса однієї качки-однакова величина;3·4=12 (кг)Відповідь: 12 кг маса 4 качок. Задачаstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type

Номер слайду 9

5 олівців-20 грн8 олівців-? грн Розв’язання1) 20: 5 = 4(грн)-вартість 1 олівця - однакова величина;2) 4 · 5 = 20(грн)Відповідь: 20 гривень коштують 8 олівців. Задачаstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type

Номер слайду 10

Знайди пару16:435:727:924:320:46:264:824:6

Номер слайду 11

Номер слайду 12

ілюстративний матеріал інтернет-ресурсу. Використаноstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Любов Семенова
    Спасибі!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
pptx
Пов’язані теми
Математика, Матеріали до уроків
НУШ
Додано
25 листопада
Переглядів
67
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку