5 жовтня о 18:00Вебінар: Використання дитячого фольклору на уроках іноземної мови

Презентація "Земля - планета Сонячної системи"

Про матеріал
На самому початку розвитку людства вважалось, що Земля – плоска, непорушна й зусібіч оточена водою. Теорії про створення Всесвіту, зміни уявлень людей про Землю та Всесвіт – основна мета цієї презентації, яку доцільно використати на уроках природознавства в 4 класі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Вчитель початкових класів Райгородської ЗОШ І-ІІІст. Камґянської районної ради Черкаської області Чекаль Лідія Михайлівна

Номер слайду 2

Наші дуже давні предки, ще на самому початку розвитку людства,вважали, що Земля плоска, непорушна й зусібіч оточена водою. Вони навіть боялися плавати в морі надто далеко, щоб не впасти з краю землі.

Номер слайду 3

Стародавні індійці казали, що Земля лежить на спинах трьох гіганських слонів, слони стоять на черепасі, яка плаває в океані.

Номер слайду 4

Достатньо поширеним було уявлення , що Земля тримається на одній або двох рибах

Номер слайду 5

У Стародавній Греції Земля змальовується у вигляді щита воїна. Сушу з усіх сторін омиває річка Океан. Над Землею розташоване небо, по якому на золотій колісниці рухається бог Сонця Геліос. Щоденно він піднімається з вод на сході і поринає в них на заході.

Номер слайду 6

Уперше ідею про кулястість Землі висловив знаменитий математик і філософ Піфагор. Аристарх Самоський вважав, що Земля і всі планети рухаються навколо Сонця (ще в 6 ст до н.ери), але цю теорію не підтримали ні його сучасники , ні вчені багатьох наступних поколінь.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Учені вважають що Земля сформувалась з хмари пилу і газу. Цей процес тривав кілька мільйонів років. Спочатку це була розплавлена куля із гірських порід. Поступово охолоджуючись, земна поверхня ставала твердою.

Номер слайду 11

Сучасна Земля має ядро, що перебуває в рідкому стані, та дві тверді оболонки, які складаються зі скельних порід і металів.

Номер слайду 12

З часом на Землі почала формуватися атмосфера, склад якої спочатку дуже відрізнявся від теперішньої. Вода, що утворилася в атмосфері, заповнила всі земні заглибини – так виник Світовий океан

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

ppt
Додано
8 січня
Переглядів
696
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку