Багато ознак у красуні зими. Світить, але не гріє… Падає білий, лапатий … Водойми вкриті …На деревах …Небо часто закрите важкими, сірими … сонечко. сніг. кригою. іній. хмарами.
Номер слайду 6
біла Зима- чарівниця! красуня, краси! стільки В дива-дивного ній й
Номер слайду 7
Зима - красуня, біла чарівниця! В ній стільки дива-дивного й краси!
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Номер слайду 10
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Тема уроку. Зимові фантазії. Борис Грінченко «Квітка», Олександр Копиленко «Я ж морозу не боюся».
Номер слайду 13
Номер слайду 14
Поетична
Номер слайду 15
У світі цікавогогрдн счнлтйгруденьсіченьлютий
Номер слайду 16
Музична
Номер слайду 17
Казкова «Квітка» Борис Грінченко
Номер слайду 18
Номер слайду 19
Номер слайду 20
Фізкультурна
Номер слайду 21
Читання
Номер слайду 22
Олександр Копиленко. Хто ж він , Олександр Копиленко? Учитель за фахом, письменник за покликанням і великий природолюб. «Він усе життя цікавився птахами, звірятками, розводив у себе на квартирі якісь рідкісні рослини, про які вмів розповідати дивовижні історії», - згадував М. Рильський.
Взимку сонце крізь сльози посміхається. Грудень землю грудить, хату студить. Січень – року початок, зими середина. Січень снігом січе, а мороз вогнем пече. В лютому зима з весною стрічається.
Номер слайду 28
Святкова
Номер слайду 29
Підсумкова
Номер слайду 30
Домашнє завдання. Підготуватись до наступного уроку «Наша слава не вмре, не загине»: Читати і переказувати уривок з роману «Князь Кий» Володимира Малика так, ніби ви стали учасником подій.с.294-301. Підготувати книги для виставки. Знайти у довідниках чи в інших джерелах відомості про Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Михайла Грушевського (на вибір). Скласти про них розповідь.