29 квітня о 18:00Вебінар: Використання технології «перевернутий клас» на уроках хімії

Презентація "Змінювання дієслів за часами. Розпізнавання часів дієслів" 3 клас

Про матеріал
Презентація допоможе дітям здійснювати дистанційне навчання. В ній розміщені пояснення нового матеріалу та підібрані творчі завдання.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Змінювання дієслів за часами3 клас

Номер слайду 2

Каліграфічна хвилинка. Все навколо зеленіє, річка ллється і шумить. Чка зе ллє ться. Перепиши каліграфічно. Підкресли дієслова.

Номер слайду 3

Порівняйте дієслова. Все навколо зеленіє, річка ллється і шумить. Все навколо зазеленіло, річка розлилась і зашуміла. Все навколо зазеленіє, річка розіллється і зашумить.

Номер слайду 4

написав

Номер слайду 5

Минулий час. Вказують на дії, які відбулися. Що робив?Теперішній час. Вказують на дії, які відбуваються. Що робить?Майбутній час. Вказують на дії,які будуть. Відбуватися. Що зробить?писавпишенапише

Номер слайду 6

Минулий Теперішній Майбутній час час час. Прийшовкопаєприїденесезаспівавчиститьзасієзібравбіжить. Прочитай дієслово, постав запитання(усно), визнач час і запиши у відповідну колонку. Розподільний диктант

Номер слайду 7

ВПРАВа «створи історію»Добери з довідки такі дієслова, щоб утворилась історія, яка вже відбулася, а потім таку, яка відбувається зараз. Запиши. У небі … чорна хмара. … дощ. Я … черевики і … парасолю. Дорогою … її. Дощ швидко …Насунула, насувається,насуне. Ллє,пішов, почнеться. Взую,взув, взуваю. Візьму,беру, схопив. Відкриваю,розкрив, розгорну. Закінчився,перестане,припиняється

Номер слайду 8

Робота над загадкою. Птах поважно … , у хвості квітник … . Як … він хвоста, Наче мальва … . Доповни загадку дієсловами. Вкажи час дієслів.

Номер слайду 9

Розуму за гроші не купиш.І сила перед розумом никне. Розуму чоловік вчиться увесь вік. Що нині утече, то завтра не зловиш. Мудрим ніхто не родився, а навчився. Гра «Визнач час»Прочитай прислів’я, знайди в них дієслова і визнач час(усно).

Номер слайду 10

Використані джерела:https://naurok.com.ua/prezentaciya-elektronni-tablici-z-temi-dieslovo-2-4klas-3987.htmlhttps://svitppt.com.ua/ukrainska-mova/dieslovozminyuvannya-diesliv-za-chasami.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=g. DNDa. O5r. Dcw. Г. Сапун “Збірник диктантів і завдань з української мови 1-4 класи”. Тернопіль.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Заросінська Олена Іванівна
  Дякую за чудову презентацію!
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. малахова вікторія
  дякую, дуже корисно.
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
24 березня 2020
Переглядів
8697
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку