Пристрої виведення інформації.

Про матеріал

Тема уроку: Пристрої виведення інформації.

Мета уроку:
Ознайомити учнів з назвою і призначенням пристроя виведення інформації – монітор, принтер.
Розвивати увагу, логічне мислення.
Збагачувати словниковий запас, зосереджуватися. 
Аналізувати, робити висновки
Обладнання, наочні посібники: інтерактивна дошка, мультимедіа презентація, ПК.
Тип уроку: комбінований.
Методи: словесний, наочно-демонстраційний.
План уроку
1. Організаційний момент (2 хв)
2. Повторення (10 хв)
3. Пояснення нового матеріалу (15 хв)
4. Фізкультхвилинка
5. Практична робота на пк (10 хвилин)
6. Фронтальне опитування учнів (2 хвилини)
Хід уроку
1.Організаціонний момент
Перевірка готовності дітей до уроку, психологічний настрій на роботу
2. Повторення
Визнач, в якому порядку повинні стояти букви, щоб вийшло одне з назв пристроїв комп'ютера. Який це пристрій?
З'єднати букви стрілками: КЛАВІАТУРА
А К Л І В А Р У Т А
3. Пояснення нового матеріалу
Пристрої виведення інформації: _______________, ________________- та інші.
Монітор має _________. На екрані виводяться _________________.
Логічна задачка:
Ваня, Леся і Боря працювали за комп'ютером. Ваня малював листівку, щоб вручити її одному на свято. Леся вчилася набирати текст. Боря писав твір, який потрібно віддати вчителю в надрукованому вигляді. 
Питання: Кому з хлопців був необхідний принтер? Хто міг обійтися виведенням інформації на екран?
Відповідь: Вані і Борі знадобиться принтер. Леся тренувалася набирати текст на клавіатурі. Результатом її роботи є не сам набраний текст, а придбане вміння. Тому Леся може обійтися без принтера.
 

4. Фізкультхвилинка

Раз! Два! Час вставати: Будемо відпочивати.

Три! Чотири! Присідаймо, Швидко втому проганяймо.

П'ять! Шість! Засміялись, Кілька раз понахилялись.

Сім! Вісім! Час настав Повернутись нам до справ.

Сплесніть діти раз і раз – За роботу всі ураз.

5. Практична робота

Вчитель визначає робоче місце кожного учня біля ПК, інструктує, як правильно сидіти за ПК:

  • 1.Сидіти так, щоб лінія погляду приходилась в центр екрана, щоб не нахиляючись користуватися клавіатурою;
  • 2.Знаходитися від екрана монітора слід на відстані не менше 50см (60-80).
  • 3.Перевірити, чи правильно діти сидять? - Спину тримають рівно; - учням, що носять окуляри, – працювати в окулярах; - при поганому самопочутті – звернутися до вчителя .

Завдання за комп'ютером: Гра «Знайди 6 відмінностей». Знайти відмінності на малюнках «Учні працюють за комп'ютером».

6. Фронтальне опитування учнів
Що найбільше вразило? Корегування відповідів учнів, підбиття підсумку уроку.
Перегляд файлу

Тема уроку: Пристрої виведення інформації.

Мета уроку:

  • Ознайомити учнів з назвою і призначенням пристроя виведення інформації – монітор, принтер.
  • Розвивати увагу, логічне мислення.
  • Збагачувати словниковий запас, зосереджуватися.
  • Аналізувати, робити висновки

 

Обладнання, наочні посібники: інтерактивна дошка, мультимедіа презентація, ПК.

 

Тип уроку: комбінований.

 

Методи: словесний, наочно-демонстраційний.

 

План уроку

1. Організаційний момент (2 хв)

2. Повторення (10 хв)

3. Пояснення нового матеріалу (15 хв)

4. Фізкультхвилинка

5. Практична робота на пк (10 хвилин)

6. Фронтальне опитування учнів (2 хвилини)

 

Хід уроку

1.Організаціонний момент

Перевірка готовності дітей до уроку, психологічний настрій на роботу

 

2. Повторення

Визнач, в якому порядку повинні стояти букви, щоб вийшло одне з назв пристроїв комп'ютера. Який це пристрій?

З'єднати букви стрілками: КЛАВІАТУРА

 

А  К Л І В А Р У Т А

 

3. Пояснення нового матеріалу

Пристрої виведення інформації: _______________, ________________- та інші.

Монітор має _________. На екрані виводяться _________________.

Логічна задачка:

Ваня, Леся і Боря працювали за комп'ютером. Ваня малював листівку, щоб вручити її одному на свято. Леся вчилася набирати текст. Боря писав твір, який потрібно віддати вчителю в надрукованому вигляді.

Питання: Кому з хлопців був необхідний принтер? Хто міг обійтися виведенням інформації на екран?

Відповідь: Вані і Борі знадобиться принтер. Леся тренувалася набирати текст на клавіатурі. Результатом її роботи є не сам набраний текст, а придбане вміння. Тому Леся може обійтися без принтера.

 

4. Фізкультхвилинка

Раз! Два! Час вставати: Будемо відпочивати.

Три! Чотири! Присідаймо, Швидко втому проганяймо.

П’ять! Шість! Засміялись, Кілька раз понахилялись.

Сім! Вісім! Час настав Повернутись нам до справ.

Сплесніть діти раз і раз – За роботу всі ураз.

5. Практична робота

Вчитель визначає робоче місце кожного учня біля ПК, інструктує, як правильно сидіти за ПК:

  1. Сидіти так, щоб лінія погляду приходилась в центр екрана, щоб не нахиляючись користуватися клавіатурою;
  2. Знаходитися від екрана монітора слід на відстані не менше 50см (60-80).
  3. Перевірити, чи правильно діти сидять? - Спину тримають рівно; - учням, що носять окуляри, – працювати в окулярах; - при поганому самопочутті – звернутися до вчителя .

Завдання за комп’ютером: Гра «Знайди 6 відмінностей». Знайти відмінності на малюнках «Учні працюють за комп’ютером».

6. Фронтальне опитування учнів

Що найбільше вразило? Корегування відповідів учнів, підбиття підсумку уроку.

 

docx
Додано
3 листопада 2018
Переглядів
618
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку