Висновок 3 Насіння, котрому бракувало світла і ґрунту, росло тоненьким, високим і з маленькими листочками. Насіння, котре мало достатньо освітлення і більше ґрунту, мало міцніші стебла, більші листочки. Насіння, котре проростало у пісчаному ґрунті, було слабким. Насіння, яке проростало тільки на вологій серветці було тоненьке і слабке
Вплив чинників на ріст рослини Світло робить рослину зеленою, при його недостатності – рослина має блідо-зелений колір, росте тонкою і високою. Поживні речовини «годують» рослину. Мала кількість дає малий ріст рослини, рослина слабка. Вода по різному впливає на рослину. При великій кількості призводить до загнивання, при недостатній кількості – поганого росту та стану рослини. Якщо ґрунт – чернозем, то рослина має гарні показники росту, супісок – малий на поживні речовини, то і показники росту рослини малі. У теплому приміщенні рослина має гарні показники розвитку.
Квасоля - представник сімейства бобових містить у своєму складі рекордну кількість вуглеводів, пектину, жирів, а також води. Одну четверту її частину складає білок. Тому цей продукт може стати незамінним для вегетаріанців. Також квасоля збагачена наступними мінералами: Магнієм;міддю;вітамінами групи В;залізом;кальцієм;фосфором;цинком.
Квасоля – найдавніша бобова культура, яку людство відкрило для себе більше 8 тисяч років тому. З тих пір популярність продукту тільки зростає в геометричній прогресії. На сьогоднішній день деякі народи світу не можуть уявити собі ні одне застілля, яке пройшло б без квасолі. Так, в Японії дуже популярні тістечка з квасолевої пастою, а англійці снідають квасолею в томатному соусі з тостами і смаженими сосисками.