Професії. Види провесій

Про матеріал
Конспект уроку англійської мови для 5 класу НУШ на тему «Professions». Матеріал спрямований на формування та розвиток лексичної компетентності учнів з теми «Професії», удосконалення навичок аудіювання, читання, говоріння та роботи в парах. Під час уроку учні знайомляться з назвами найпоширеніших професій англійською мовою, вчаться розповідати про майбутню професію та висловлювати власні вподобання за допомогою конструкції «What do you want to be? – I want to be a...». Конспект містить різноманітні види діяльності, комунікативні вправи, інтерактивні завдання та відповідає вимогам Нової української школи. Матеріал стане корис
Перегляд файлу

тема: Professions (Професії)

Клас: 5

Тип уроку: Формування та вдосконалення лексичних навичок.

Мета уроку

Навчальна:

  • ознайомити учнів з назвами професій англійською мовою;
  • навчити використовувати конструкцію What do you want to be? – I want to be a…;
  • удосконалювати навички аудіювання, читання та говоріння.

Розвивальна:

  • розвивати мовленнєву активність, пам'ять та увагу;
  • формувати навички роботи в парах і групах.

Виховна:

  • виховувати повагу до різних професій;
  • сприяти усвідомленню значення праці в житті людини.

Обладнання

Презентація, картки із зображеннями професій, мультимедійна дошка, робочі аркуші.

Хід уроку

I. Організаційний момент (2 хв)

Greeting

Teacher: Good morning, children! How are you today?

Students: We are fine, thank you.

II. Мотивація навчальної діяльності (3 хв)

Teacher shows pictures of different workers.

Teacher: Who are these people? What do they do?

Учні висловлюють свої припущення.

III. Повідомлення теми уроку (2 хв)

Teacher: Today we are going to learn about professions and talk about our future jobs.

IV. Вивчення нового матеріалу (10 хв)

Введення нової лексики:

  • doctor
  • teacher
  • police officer
  • firefighter
  • pilot
  • driver
  • cook
  • farmer
  • engineer
  • vet

Повторення слів хором та індивідуально.

V. Закріплення лексики (10 хв)

Exercise 1. Match the profession with the picture.

Exercise 2. Guess the profession.

  • A person who teaches children. (teacher)
  • A person who helps sick people. (doctor)
  • A person who flies a plane. (pilot)

VI. Розвиток навичок говоріння (8 хв)

Робота в парах.

Dialogue

A: What do you want to be?

B: I want to be a doctor.

A: Why?

B: Because I want to help people.

Учні складають власні діалоги.

VII. Фізкультхвилинка (2 хв)

Students imitate different professions:

  • fly like a pilot;
  • drive like a driver;
  • teach like a teacher.

VIII. Підсумок уроку (2 хв)

Teacher:

  • What professions do you know?
  • What profession would you like to have?

Учні відповідають на запитання.

IX. Домашнє завдання (1 хв)

Написати 5–7 речень на тему «My Future Profession» та намалювати представника обраної професії.

Очікувані результати

Учні:

  • знають та вживають назви основних професій англійською мовою;
  • можуть запитати та відповісти про майбутню професію;
  • використовують нову лексику в усному мовленні.

 

docx
Додав(-ла)
Євпак Олена
Додано
11 червня
Переглядів
2
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку