Інформація
КЗО СЗШ № 20
про проведення Дня туризму
23 вересня 2021 року в школі було проведено загальношкільне свято до Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні , в рамках якого:
В святі були задіяні учні всіх вікових груп.
Мета проведення заходу: популяризація активного відпочинку та здорового способу життя, забезпечення змістовного використання учнями позаурочного часу, формування всебічно розвинутої особистості, створення передумов для повноцінного розвитку рухової активності учнів.
Свято розпочалось представленням команд, вітаннями , звучали туристичні пісні.
Кожна команда отримала «маршрутний лист», в якому зазначений порядок проходження етапів (додається).
Учасники: 3 дівчини, 3 хлопця. Кожен отримує карту-схему, на якій позначені КП (контрольні пункти) у заданому напрямку. Учасник повинен послідовно підійти до кожного КП та за результатами проходження дистанції скласти слово. По закінченні виконання завдання кожен учасник записує свою відповідь у бланк (у судді), у разі помилки повторно проходить дистанцію. Результат команди визначається за часом виконання завдання усіма учасниками (фініш останнього).
Учасники: 2 дівчини, 4 хлопця. Усі по черзі проходять смугу перешкод: паралельні перила, метелик, ліани, купини, жердини. У разі порушення проходження етапу, учасник повертається та повторно виконує завдання , але не більше 3 разів. Результат команди визначається за часом проходження смуги перешкод.
Учасники: 3 учні.
Кожен учасник отримує картку із завданням визначити азимут за допомогою компасу (у судді). Діти стоять у середині кола, по кругу заходяться позначки з цифрами (літерами, предметами). Результат команди визначається кількістю правильних відповідей та часом виконання завдання.
Учасники: 2 дівчини, 2 хлопці.
На мотузці або на стенді знаходяться зразки туристичних вузлів. Діти повинні зав’язати вузли за зразком. Результат визначається кількістю правильно зав’язаних вузлів та часом виконання завдання.
Учасники: 1 дівчина, 2 хлопці.
На доріжці стоять кеглі, пляшка, намальоване коло, стоп лінія тощо. Діти по черзі виконують завдання з фігурного водіння велосипеду. Результат команди визначається за часом проходження етапу та штрафного часу за порушення техніки.
Учасники: 4 учні. Діти отримують розрізану топографічну карту, яку повинні зібрати за найкоротший час.
Учасники: 3 дівчини, 3 хлопці. Діти «сідають» у «човник» (тримають жердину між ногами) та проходять маршрут між деревами. Результат команди визначається часом проходження дистанції та штрафних балів за торкання рельєфу (дерев).
Вчитель фізкультури Т.А Калюжна