Reisen 4 клас (перша іноземна)

Про матеріал

План-конспект уроку німецької мови у 4 класі (перша іноземна) за підручником

Сотникова С. І. Німецька мова: підруч. для 4 класу загальноосвіт. навч. закл. / С. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва. – Х.: Вид-во „Ранок“, 2015. – 240 с.

Перегляд файлу

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ №

4 КЛАС

Дата проведення:

Тема уроку: „Reisen“

Тип уроку: комбінований урок.

Цілі уроку:

Практичні:

1) Навчити використовувати на практиці новий лексичний матеріал.

2) Навчити учнів усного діалогічного мовлення за темою.

3) Навчити працювати з текстом.

4) Тренувати вивчений лексичний матеріал.

Освітня:

1) Розширити знання учнів про подорожі, види транспорту.

Розвивальна:

1) Розвивати навички усного діалогічного мовлення.

2) Розвивати навички аудіювання.

Виховні:

1) Виховувати в учнів бажання подорожувати різними видами транспорту.

2) Виховувати в учнів толерантність під час усних відповідей у діалогічній формі.

Обладнання: Сотникова С. І. Німецька мова: підруч. для 4 класу загальноосвіт. навч. закл. / С. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва. – Х.: Вид-во Ранок“, 2015. – 240 с.: іл., робочий зошит, словник, дошка, флеш-картки на тему Види транспорту“.

Схематичний план уроку

 

1.

Початок уроку: оргмомент, повідомлення теми, практичних цілей уроку.

3 хв.

2.

Перевірка домашнього завдання.

 

5 хв.

3.

Введення та активізація лексичного матеріалу.

 

6 хв.

4.

Аудіювання.

4 хв.

5.

Робота з текстом.

 

5 хв.

6.

Робота з діалогами.

 

 

5 хв.

7.

Тренування вивченого лексичного матеріалу.

10 хв.

8.

Завершення уроку: пояснення домашнього завдання, підсумки уроку, оцінювання учнів.

2 хв.

 

 

 

 

ХІД УРОКУ

 

Етап 1. Початок уроку: оргмомент, повідомлення теми, практичних цілей уроку.

Прийом: Бесіда вчителя з учнями.

L.: Steht alle auf!

Sch.: Wir stehen auf.

L.: Guten Morgen/ Tag, Schüler!

Sch.: Guten Morgen/ Tag, Lehrerin!

L.: Setzt euch, bitte.

Sch.: Wir setzen uns.

L.: Heute beginnen wir ein neues Thema: „Reisen“ – „Подорожі“. Wir lernen neue Vokabeln, arbeiten mit den Bildern, einem Text, hören einen Text und bilden Dialoge. Los an die Arbeit!

Етап 2. Перевірка домашнього завдання.

Прийом: Фронтальна перевірка учнів.

L.: Wer kann mir sagen, welche Hausaufgabe ihr für heute habt?

Sch.: Übung 4, Seite 70 – Was machst du im Sommer gern, was noch lieber und was am liebsten? Schreibe.

Lösungsbeispiel:

Ich fahre ich gern Rad.

Noch lieber __________ ich __________.

Und am liebsten gehe ich spazieren.

Und am liebsten spiele ich Fußball.

(Учні по черзі зачитують свої відповіді, вчитель коригує їхні помилки).

Етап 3. Введення та активізація лексичного матеріалу.

Прийом: Групова робота вчителя з класом, аудіювання нової лексики, робота із фото – усне монологічне мовлення.

L.: Macht eure Lehrbücher auf, Seite 155, Übung 1. „Reisen“ – Hört zu und sprecht nach:

das Auto – mit dem Auto

der Bus – mit dem Bus

das Fahrrad – mit dem Fahrrad

das Flugzeug – mit dem Flugzeug

das Schiff – mit dem Schiff

der Zug – mit dem Zug

(Вчитель зачитує вирази, показуючи флеш-картки із зображенням видів транспорту, учні повторюють за ним, по черзі перекладають слова).

L.: Übung 2, Seite 155. Nennt die Verkehrsmittel auf den Fotos, gebraucht die Wörter aus dem Kasten.

Beispiel: Nummer 1 ist das Flugzeug.

(Учні по черзі називають види транспорту, зображені на фото).

L.: Macht eure Arbeitshefte auf, Seite 71, Übung 1. Welche Verkehrsmittel sind das? Schreibt.

1. der Bus

4. das Auto

2. das Flugzeug

5. das Schiff

3. der Zug

6. das Fahrrad

(Учні самостійно виконують завдання, двоє зачитують відповіді).

Етап 4. Аудіювання.

Прийом: Аудіювання інтерв’ю, заповнення таблиці.

L.: Übung 2, Seite 71. Mit welchen Verkehrsmitteln fahren die Personen am liebsten? Hört die Interviews und kreuzt an.

Verkehrsmittel

Sofia

Jan

Frau Kramer

Herr Stelke

mit dem Auto

x

 

 

 

mit dem Bus

x

 

 

 

mit dem Fahrrad

 

 

 

 

mit dem Flugzeug

 

 

 

 

mit dem Schiff

 

 

 

 

mit dem Zug

 

 

 

 

(Учні слухають інтерв’ю та відмічають відповіді, двоє зачитують).

Етап 5. Робота з текстом.

Прийом: Читання та переклад тексту, робота із фото.

L.: Macht eure Lehrbücher auf. Seite 156, Übung 3a. Lest den Text und findet passende Fotos in Übung 2. (Один учень зачитує текст, перекладає його).

b) Sind die Sätze richtig oder falsch? Bestimmt.

Lösung:

 

r

f

1.

Tanja hat Pläne für die Sommerferien.

 

*

2.

Tina möchte mit ihren Freunden reisen.

 

 

3.

Tina fährt gern mit dem Auto.

 

 

4.

In diesem Jahr reist Tina nach Spanien.

 

 

5.

Tina möchte mit dem Flugzeug fliegen.

 

 

(Учень визначає, чи відповідають речення змісту тексту).

Етап 6. Робота з діалогами.

Прийом: Усне діалогічне мовлення, заповнення таблиці.

L.: Übung 5, Seite 156. Macht eine Umfrage in der Klasse und ergänzt die Tabelle – Übung 3, Seite 72 (Arbeitsheft).

Verkehrsmittel

Wie viele Kinder reisen am liebsten …?

mit dem Auto

 

mit dem Bus

 

mit dem Fahrrad

 

mit dem Flugzeug

 

mit Schiff

 

mit dem Zug

 

Sch.:

A.: Reist du am liebsten mit dem …?

B.: Nein, ich reise am liebsten mit dem … / Ja, ich reise am liebsten mit dem … Und du?

A.: Ich reise am liebsten mit dem …

(Учні по черзі задають та відповідають на запитання, заповнюють таблицю).

Етап 7. Тренування вивченого лексичного матеріалу.

Прийом: Самостійна робота.

L.: Ihr bekommt Arbeitsblätter. Erfüllt die Aufgaben zum Thema „Erholung im Winter, Sommer“ selbständig.

(Учні самостійно виконують самостійну роботу з вивченого лексичного матеріалу).

Етап 8. Завершення уроку: пояснення домашнього завдання, підсумки уроку, оцінювання учнів.

Прийом: Бесіда вчителя з класом.

L.: Die Stunde ist zu Ende. Ihr habt heute besser/ gut/ nicht schlecht gearbeitet. Macht eure Tagebücher auf und schreibt die Hausaufgabe: Übung 4, Seite 72 – schreibt Tina einen Antwortbrief, lernt die Vokabeln zum Thema „Reisen“. Ihr seid frei. Auf Wiedersehen.

Sch.: Auf Wiedersehen.

 

docx
Додано
20 червня 2018
Переглядів
1835
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку