Рекомендації на тему: Як навчитися говорити англійською мовою

Про матеріал

Ці рекомендації стануть у нагоді всім, хто хоче навчитися говорити англійською мовою. Для цього потрібно:

1.Знати більше слів, збагачуючи свій словниковий запас синонімами і антонімами.

2.Заучувати фрази-кліше, мовні конструкції і фразові дієслова, які роблять вашу мову природною.

3.Залучати до активної роботи всі можливі види діяльності: прослуховування підкастів, перегляд відео роликів, розучування пісень.

4.Удосконалити вимову допоможе читання вголос, повторювання фрагментів за диктором, запис свого голосу.

5.Головне – більше практики у спілкуванні англійською.

Перегляд файлу

 

Картинки по запросу speak english

13 рекомендацій

«Як почати говорити англійською»

 

 

1. Вчимо нові слова

Очевидно, що чим більше слів ви знаєте, тим більше розмовних тем вам доступно, тим точніше ви можете висловити свої думки. Тому, захопившись розмовною практикою, не забувайте про поповнення свого словникового запасу. Про те, як це зробити, можна дізнатися із статті «Як вчити англійські слова швидко і легко» http://englex.ru/10-useful-advice-on-how-to-increase-your-vocabulary/

 

2. Вивчаємо синоніми і антоніми

Щоб ваша мова була багатою і красивою, під час вивчення нового слова подивіться в словник, де вказані його синоніми і антоніми, наприклад Merriam-Webster. Групи синонімів запам'ятовуються легше, ніж окремі не зв'язані за змістом слова. Так ви урізноманітните свою мову і збільшите словниковий запас.

 

3. Вчимо фрази

Якщо запитати сучасних поліглотів, як навчитися говорити англійською мовою швидко, багато хто з них дадуть відповідь однаково: «Учіть фрази-кліше, мовні конструкції і фразові дієслова». Такі вирази, як Let's talk briefly about ... (Давайте поговоримо коротко про ...), I am tempted to think that ... (Я схильний думати, що ...), I've got an impression that .. . (У мене враження, що ...) допоможуть вам почати розмову грамотно і красиво.

 

4. Активізуємо словниковий запас

Активний запас  - це ті слова, які ви використовуєте в мові або на письмі, пасивний запас - пізнаєте в чужій мови або при читанні, але самі не використовуєте. Чим більше ваш активний словниковий запас, тим більше у вас способів самовираження, тим більше ви можете сказати. Працюйте над його розширенням: вчіть нові слова і «активуйте», привносьте їх в свою мову. У статті «Як активувати пасивний словниковий запас англійської мови» http://englex.ru/how-to-activate-passive-vocabulary/ ви дізнаєтесь, як перетворити пасивний запас в активний.

 

 

5. Використовуємо спеціальні підручники

Книги для розвитку усного мовлення - гарна підмога для кожного вивчає англійську. Вони дають вам теми для розмови, цікаві ідеї та вирази, а також нові фрази, які можна вдало використовувати в будь-якій розмові. Щоб вибрати собі відповідну книгу, ознайомтеся з оглядом «6 хороших посібників з розвитку навичок говоріння англійською мовою».

http://englex.ru/6-student-books-on-speaking/

 

6. Удосконалюємо вимову

Працюйте над вимовою: якщо ви плутаєте звуки або вимовляєте їх нечітко, ймовірність того, що вас зрозуміють, значно знижується. Хочете говорити правильно? Значить, наслідуйте мову тих людей, які говорять правильно. Можете наслідувати своєму викладачеві англійської, дикторові BBС, улюбленому акторові або так званому «native speaker», якщо такі є. Коли навчитеся чітко вимовляти звуки, у вас пройде страх бути незрозумілим, і ви не будете відчувати збентеження від свого акценту. Ось деякі поради на сайті

 http://englex.ru/how-to-improve-your-english-pronunciation/

 

7. Слухаємо навчальні подкасти

Вся принадність навчальних аудіозаписів в тому, що ви можете фактично без будь-яких зусиль освоїти кілька корисних розмовних фраз. Досить встановити собі на смартфон додаток з впорядкування файлів для тих, хто вивчає англійську мову, періодично завантажувати їх на пристрій. Слухати ви їх можете по дорозі на роботу, під час обідньої перерви, в поїздці і тощо. Радимо прослуховувати один і той ж запис по кілька разів, а якщо є можливість, то і повторювати за диктором. Цей простий прийом дозволить вам вивчити фрази «живої» англійської мови, до того ж поліпшить ваші навички аудіювання. Багато подкастів найрізноманітнішої тематики можна знайти на сайті eslpod.com. Раніше матеріали сайту були безкоштовними, на даний момент для користування впорядкованими файлами сайту необхідно придбати платний аккаунт. Дізнатися, як вчити англійську мову по подкастам можна тут http://englex.ru/how-to-learn-english-via-podcasts/

 

8. Дивимося відеоролики

Як швидко навчитися говорити англійською за допомогою відео? Працюйте з роликами приблизно таким же чином, що і з подкастами. Дивіться відео на тему, що цікавить вас, слухайте, як і що говорять носії мови, і повторюйте за ними. Це корисно ще й тим, що ви не тільки опануєте розмовними фразами, але і зможете навчитися правильній артикуляції, наслідуючи героям роликів. Багато роликів для людей з різними рівнями володіння мовою можна подивитися на ресурсах: engvid.com, newsinlevels.com, englishcentral.com.

 

9. Співаємо пісні

Улюблені пісні на англійській мові можуть допомогти вам у вдосконаленні навичок говоріння. Знайдіть текст пісні і включіть улюблений хіт. Слухайте виконавця і повторюйте текст за ним. Намагайтеся встигати за темпом мови співака і в той же час вимовляти слова максимально чітко. Така нехитра вправа допоможе вам прискорити темп мови і трохи відволіктися від дотримання граматичних вправ.

 

10. Читаємо вголос

Читання вголос працює аналогічно прослуховуванню відео та аудіо, тільки тепер ви самостійно читаєте текст. В результаті запам'ятовуються нові слова і фрази. У статті «Як поліпшити розмовну англійську: 10 вправ для тих, хто любить читати» http://englex.ru/10-exercises-to-improve-your-speaking-skills/  пропонуються 10 захоплюючих і необтяжливих вправ для розвитку розмовної мови під час читання книг. Рекомендуємо скористатися запропонованими прийомами, вони будуть особливо корисні тим, хто гризе граніт науки самостійно і не знає, як навчитися вільно розмовляти англійською мовою без викладача.

 

11. Говоримо якомога частіше

Чим більше ви будете спілкуватися англійською мовою, тим швидше досягнете швидкості мови. А щоб вам легко було знайти співрозмовника, скористайтеся послугою сайту  http://englex.ru/where-you-can-have-language-practice/ 

З якого ви дізнаєтеся, як просто знайти собі друга серед носіїв мови.

12. Записуємо свій голос

Виберіть якусь загальну розмовного тему, наприклад розповідь про вашу улюблену книгу. Увімкніть диктофон і запишіть свій голос. Після цього включіть запис і уважно прослухайте її. Зверніть увагу, в яких випадках у вас виникає заминка, де ви затягуєте паузу, наскільки швидка у вас мова, хороша вимова і правильне інтонування. Зазвичай перші записи для тих, хто вивчає англійську - випробування не для людей зі слабкими нервами: по-перше, ми не звикли чути себе з боку, по-друге, англомовна мова на перших щаблях навчання звучить дивно і незрозуміло. А через місяць-другий порівняйте першу і останні записи: різниця буде разюча, і це надихне вас на подальші подвиги у вивченні англійської мови.

13. Більше не теорії, а практики

Практика, практика і тільки практика розмовної мови принесе бажані плоди. Однієї теорії буде недостатньо: скільки б ви не читали корисних порад про те, як почати говорити англійською, навички говоріння не з’являться, поки ви не почнете застосовувати всі поради на практиці. Навчіться отримувати справжню радість від спілкування англійською мовою.

1

 

doc
Додано
24 березня 2018
Переглядів
1327
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку