Різні сім'ї, різні способи життя.

Про матеріал
Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Повторити лексику за темою «Я, моя сім'я та друзі».Навчати ставити загальні та спеціальні запитання за темою і давати відповіді на них. Продовжувати формувати навички пошукового читання. Розвивати навички читання та письма, діалогічного та монологічного мовлення. Виховувати любов і повагу до своєї родини.
Перегляд файлу

Урок № 17

Тема:     Різні сім'ї, різні способи життя.

Мета:  Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Повторити лексику за темою «Я, моя сім'я та друзі».Навчати ставити загальні та спеціальні запитання за темою і давати відповіді на них. Продовжувати формувати навички пошукового читання. Розвивати навички читання та письма, діалогічного та монологічного мовлення. Виховувати любов і повагу до своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

T: How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about different families, their different traditions and styles of living.

3. Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідає на них. Потім діти самостійно виконують у зошитах роботу над помилками.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: (по черзі звертається до учнів) How are you? How is your mother/father? How are your parents? How is your sister/brother?

Учитель читає слова пісні, учні хором повторюють. Потім співають пісню разом з учителем.

HOW IS YOUR MOTHER?

 How is your mother?

 She's well.

 How is your father?

 He's well.

 How are your parents?

 They are very well. Very well, very well. They are very well.

 How is your sister?

 She's well.

 How is your brother?

 He's well.

 How are your family?

 They are very well. Very well, very well. They are very well.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 36).

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (с. 36).

Учні в парах обговорюють запитання вправи.

б) Бесіда за малюнками в підручнику. Бесіда в режимі Т->Р1->Р2->Р3.

Т: Look at the pictures on page 36 and answer my questions.

Who can you see in the pictures?

How many boys/girls?

These children live in the USA, New Zealand and Ukraine.

Which of them lives in the USA/ New Zealand/Ukraine? Why do you think so?

в) Презентація нової лексики теми.

Учні отримують картки, на яких записані нові слова з тексту та їхні визначення. Завдання — дібрати визначення до слів, потім вони пояснюють свій вибір.

Match the words with their definitions.

1) to get on well    a) to look after

2) to take care of    b) regularly happened many years ago

3) used to     c) to be in good relations

4) buffalo     d) large

5) advice     e) a North American bison

6) extended     f) recommendation

 

Т: Now write these words down into your vocabularies.

Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.

2) Етап читання.

Т: Let's read the text and complete the table.

Учні самостійно читають текст і заповнюють таблицю.

Read the text and complete the table.

Name   

Country   

Town/City   

Nationality   

Age   

Members of the family   

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 37).

Учні по черзі читають твердження вправи, погоджуються з правильними і виправляють неправильні.

б) Виконання завдання на картках.

Учні читають речення і визначають, про кого з дітей, сім'ї котрих описано в тексті вправи, йдеться.

Which of the children, Margaret, John or Olha, are these statements about? Read and tell.

1) He is 11.

2) She is an Indian.

3) In her childhood she lived with her grandma and her cousins.

4) His family originally came from Bozeman.

5) She has to take care about her younger sisters and brothers.

6) Her grandfather used to hunt buffaloes.

7) His sister is a student.

8) She has got a brother.

в) Впр. 4a (c. 37).

Бесіда в режимі T—Р1-^Р2,—>P3.

Учитель звертається до учнів із запитаннями, поданими у вправі, учні ланцюжком відповідають.

г) Впр. 4Ь (с. 37).

Бесіда.

Учитель ставить учням запитання стосовно їхніх сімей.

Т: Do you have a large family? Have you got any brothers/sisters/cousins? Do you get on well with your brothers/sisters/cousins? Do you often see your grandparents? What do your grandparents tell you about?

2. Активізація мовленнєвих зразків.

3. Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки правильності виконання завдання вчитель збирає декілька зошитів.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда.

Т: What topic were we discussing today?

What did you learn about families?

Are they similar or different?

Tell one sentence about your family.

 

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
359
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку