Різноманітність грибів. Цвілеві гриби.

Про матеріал

Презентація до уроку "Різноманітність грибів. Цвілеві гриби." Діти, случалося вам знаходити у холодильнику «забуті» продукти, на яких з'являвся наліт? (слайд 1,2), або хліб вкритий білуватим, а потім і чорним пушком?( слайд 3,4) . Це цвіль. Вона з'явилася на Землі понад 200 мільйонів років тому . Вона вбиває и спасає від смерті. Її називають «хлібом Диявола» і «плювком Бога». Вона казково красива, але водночас визиває неприємні враження. Прокляття фараонів Єгипту - це теж цвіль.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Без повторення нема глибини. Л. Ландау

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Тема . Різноманітність грибів. Цвілеві гриби.

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Спорангії Клітиннастінка. Цитоплазма Спорангієносець Гіфа

Номер слайду 15

Спорангії Спора Спорангієносець

Номер слайду 16

Висновок: Мукор - це нижчий гриб, тому що …його тіло складається з однієї розгалуженої багатоядерної клітини.2. Мукор має гетеротрофний спосіб живлення, тому що…живиться готовими органічними речовинами.

Номер слайду 17

Аспергіл

Номер слайду 18

Пеніцил

Номер слайду 19

У 1928 році Олександр Флемінг проводив дослідження, присвячене вивченню боротьби людського організму з бактеріальими інфекціями. Виростивші колоніїкультури Staphylococcus, він побачив, що деякі з чашек для культивування бактерії заражені звичайною цвіллю Penicillium — речовиною, з -за котрої хліб придовгому лежанні становиться зеленим. Навколо кожної плями цвілі Флемінг побачив ділянку, де не було бактерій. З цього він зробив висновок, що цвіль виробляє речовину, що вбиває бактерії. Через деякий час він отримав молекули, які відоми нині як «пеніцилін». Це був перший сучасний антібіотік

Номер слайду 20

У 1940 – 1941 роках англійськиї бактеріолог Хоуард У. Флорі, а також біохіміки Ернст Чейн та Норман У. Хітлі працювали над виділенням та промисловим виробництвом пеніциліна спочатку в Англії, а потім у США. Вони вперше використали його для лікування бактеріальних інфекції в 1941 році. У 1945 році Флемінгу, Флорі та Чейну була присуджена Нобелівська премія з фізіології та медицини «за відкриття пеніциліну і його лікарські властивості при лікуванні різноманітних інфекційних захворюваннях». Хоуард У. ФлоріЕрнст Чейн. Норман У. Хітли

Номер слайду 21

Дріжджі

Номер слайду 22

Вправа «Маркування»+ - я знав (-ла)˅ - я дізнався(-лася)! - ця інформація здивувала мене

Номер слайду 23

Вправа «Закінчи речення»До початку уроку я вважав, що……………., а зараз знаю………………………………………………….. Мені сьогодні вдалося……………………………….. Я буду намагатися ………………………………………

Номер слайду 24

Дякую за співпрацюstyle.colorfillcolorfill.type

pptx
Додано
12 листопада 2018
Переглядів
1990
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку