Роздатковий матеріал. «Find your partner»

Про матеріал
Гра «Find your partner» First, students walk around the class, reading aloud the words on their activity card to each other. The students' task is to form a group of three with students who have a matching free-time activity. Each group should consist of a student with a free-time activity card, a student with a card for the place where the activity is done, and a student with a card that has the object used in the free-time activity. When everyone is happy with the groups they have formed, the groups identify the free-time activity, place and objects used by the rest of the class. The other students listen and try to remember what each group says. Groups then complete a table with the information they remember about each activity. Groups score one point for each correct answer. The group with the most points wins.
Перегляд файлу

Урок 16
Підтема:  Улюблені заняття.
Мета:       Повторити й активізувати лексику теми.
                  Ознайомити з новими ЛО
                  Удосконалювати навички читання.
                  Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення.
                  Розширити уявлення учнів про позакласні заходи.
                  Виховувати культуру взаємовідносин.
Обладнання: підручник, картки, посилання на вправи або їх скріншоти, посилання на відео/аудіо матеріали.

                                                       Хід уроку

І  Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Greeting                                           1. Привітання.

T: Good morning, children! 
Ps: Good morning, teacher! 

Aim                                                     2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we’ll continue discussing your favourite free-time activities and hobbies: you’ll remember and practice the vocabulary on this topic and read about other children’s favourite pastime.

Check on Homework                       3. Перевірка домашнього завдання.

РЗ впр.8, с.15, впр.9, с. 16
Учні в парах порівнюють свої відповіді.

Warming up                                         4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Find your partner»
First, students walk around the class, reading aloud the words on their activity card to each other. The students' task is to form a group of three with students who have a matching free-time activity. Each group should consist of a student with a free-time activity card, a student with a card for the place where the activity is done, and a student with a card that has the object used in the free-time activity. When everyone is happy with the groups they have formed, the groups identify the free-time activity, place and objects used by the rest of the class. The other students listen and try to remember what each group says. Groups then complete a table with the information they remember about each activity. Groups score one point for each correct answer. The group with the most points wins.

ІІ Основна частина уроку                                                                            

Vocabulary Practice                             1. Aктивізація лексичного матеріалу.                                                                                                                                                                                                                                               .                                                                                                                                                                                     
1) Гра «Out-of-order-Phone»
Учні поділяються на 2 команди та сідають у 2 ряди. Ведучий пошепки каже одне зі слів або словосполучень за темою «Улюблені заняття» учню, що сидить поряд. Наступний гравець «передає» це слово своєму сусідові і т.д. Якщо гравець команди, що сидить у ряду останнім, правильно називає передане слово, то команда отримує один бал. Виграє команда, що набере більше балів.
2) РЗ, впр 4,с.14
Учні виконують завдання в парах, потім по черзі відповідають.

Speaking                               2. Розвиток умінь мовлення.

Учны отримують посилання на відеоролик про «Позакласні заняття», та виконують завдання до відео. https://edpuzzle.com/media/6334729571534d40d73b45c1
Потім у парах діляться своїми враженнями від відео, та розповідають про свої улюблені заняття.

Reading                                      3. Подання тексту для читання Впр.4,с.24.                                                                                       





ІІІ Заключна частина уроку

Homework                                             1. Домашнє завдання.
РЗ впр.5, с.14, впр.6,7, с. 15

Summarising                                          2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

T: What have you found out at the lesson today? What did we read/speak about? What task was the most useful?

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
24 вересня 2023
Переглядів
218
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку