Розрахункові задачі з теми "Обємні відношення газів при хімічних реакціях"

Про матеріал

Дані задачі допоможуть вчителю пояснити або перевірити вміння учнів розв'язувати задачі на об'ємні відношення речовин при хімічних реакціях, які знаходяться в газоподібному стані, якщо о'бєми вимірюються за однакових тиску та температури.

Перегляд файлу

Розрахункові задачі з теми «Об’ємні відношення газів при хімічних реакціях»

1. Обчисліть і позначте об’єм кисню (н. у.), що витратиться в реакції з метаном, якщо утворилася водяна пара об’ємом 180 л.

А 180 л;  Б 360 л;  В 90 л;  Г 280 л

 

2. Обчисліть і позначте об’єм кисню (н. у.), що витратиться на повне згоряння етену об’ємом 80 л.

 

3. Етин об’ємом 30 л повністю згорів у кисні. Обчисліть об’єм (н. у.) кисню, що витратиться та об’єм Карбон(ІV)оксиду, який утворився.

 

4. Під час повного згоряння пропану утворився карбон (ІV) оксид об’ємом 150 л (н.у.). Обчисліть об’єми вихідних речовин (н.у.).

 

5. На згоряння суміші метану з азотом об’ємом 500 л витрачено кисень об’ємом 900 л (н. у.). Обчисліть масову частку метану в суміші.

 

6. До складу природного газу входять: метан (масова частка 90 %), етан (масова частка 7 %) і негорючі домішки. Обчисліть, який об’єм кисню (н. у.) треба витратити на згоряння цього газу об’ємом 1 м3.

 

7. Суміш метану й етену об’ємом 300 л, у якій об’ємна частка насиченого вуглеводню становить 40 %, повністю спалили. Обчисліть об’єм (н. у.) витраченого кисню та утвореного карбон(У) оксиду.

 

 

docx
Додано
15 грудня 2018
Переглядів
753
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку