Розробка уроку "Англійській будинок".

Про матеріал
ТЕМАТИКА СИТУАТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ: Англійський будинок. • Відпрацювання (навички вживання) лексики: mirror, cupboard, upstairs, down-stairs, traditional, to spend, to sit around, East, West в словосполученнях, реченнях, читанні, усному діалогічному і монологічному мовленні • Фонетичне опрацювання звуків в скоромовках: East or West home is best. There is no place like home. • Активізувати вживання граматичних структур: Is there..?, Are there …?, There is…, There are…, Where is..?, It is…; • Повторення назви кімнат та меблів; повторення прийменників місця. • Аудіювання тексту «English Homes». Складання плану переказу тексту. Обговорення тексту за алгоритмом.
Перегляд файлу

ТЕМАТИКА СИТУАТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ: Англійський будинок.

МЕТА УРОКУ:

  • НАВЧАЛЬНА:
  • Відпрацювання (навички вживання) лексики: mirror, cupboard, upstairs, down-stairs, traditional, to spend, to sit around, East, West в словосполученнях, реченнях, читанні, усному діалогічному і монологічному мовленні
  • Фонетичне опрацювання звуків в скоромовках: East or West home is best. There is no place like home.
  • Активізувати вживання граматичних структур: Is there..?, Are there …?, There is…, There are…, Where is..?, It is…;
  • Повторення назви кімнат та меблів; повторення прийменників місця.
  • Аудіювання тексту «English Homes». Cкладання плану переказу тексту. Обговорення тексту за алгоритмом.
  • РОЗВИВАЮЧА:
  • Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення, слухову пам’ять, творчу уяву, комунікативні здібності учнів.
  • Удосконалювати техніку читати вголос за тематикою уроку.
  • Розвивати вміння доповнювати та драматизувати діалог за опорними схемами.
  • ВИХОВНА:
  • Виховувати в учнів старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.
  • Формувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови, виховувати зібраність і комунікативність.

 ТИП УРОКУ:

      Комбінований урок.

 ОБЛАДНАННЯ:  Підручник, тематичний малюнок (с.130), малюнки на тематику, презентація, картки  зі словами, комп’ ютер.

ХІД УРОКУ

I. ПОЧАТОК УРОКУ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.             

    1. Greeting. Привітання з початком уроку.

Hello, everybody!

Hello,How are you?

Very well,Very well,Very well,

Thank you!

 

- Little Mouse, little Mouse,

Where is your house?

- Little Cat, little Cat,

I have no flat.

I am a poor mouse,

I have no house.

- Little Mouse, little Mouse,

Come into my house.

- Little Cat, little Cat,

I cannot do that,

You want to eat me!

 

                                         

    Introduce the topic. Повідомлення теми уроку.

Т: Today we’ll continue our talk about houses and flats, you’ll practise telling about your house/flat.You’ll also learn to ask and answer the questions «Is there a…» and «Are there…?»

    2. Phonetic Drill. Фонетична зарядка.

East or West home is best.

(В гостях добре а вдома краще).

There is no place like home.

(Немає кращого місця, ніж дім).

An Englishman’s home is his castle.

(Мій дім - моя фортеця).

  3. Warming up. Мовленнєва розминка.

МIME GAME

sгнfa              clocсчс              taimages (90)1le           bгнd

Checking Homework. 

     1) Впр. 1 (с. 130) (вивчити слова).        2) Впр. 4(с. 129)(дописати).

II.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

   4. Reading. Подання  тексту для читання. Впр. 2 (с. 131).

 1) PRE-READING ACTIVITY.ЕТАП ПІДГОТОВКИ ДО ЧИТАННЯ.

Т: Who can we see in this picture? Who are they? Where are they? Who are they talking about?

  2) READING. ЕТАП ЧИТАННЯ.

T: Read the text.

  3)POST-READING ACTIVITY.ЕТАП ПЕРЕВІРКИ РОЗУМІННЯ ЗМІСТУ ТЕКСТУ.

1.Some English families live in f….

2.But lots of people have got their h….

3.There are two floors in English h….

4.Two or three bedrooms are u…

5.The living-room, the dining-room, the kitchen and a hall are d…

6.The living-room is usually a fa.. in the h…

7.There is always a sofa, some ch….

8.There is often a carpet on the f….

9.It makes the room c….

10.The British people usually have a f...

11.They sometimes call this room a s…

12. They read books, watch TV, listen to m…

    Physical Activity. Фізкультхвилинка.

Описание: Картинки по запросу this is my house this is my door the windows are clean

5. Writing.

    T: Your task is to make up the sentences. Write these sentences in your exercise –  books.  Let’s do this task. (Вам потрібно скласти речення з поданих слів та записати їх у зошит)

  1. a carpet, There is, in the middle of the floor.
  2. There is, in the middle of the room, a table.
  3. two chairs, There are, next to the table.
  4. on the table, a lamp, There is.
  5. in the corner of the room, a bed, There is.
  6. a clock, above the bed, There is.
  7. There is, in the corner of the room, a bookcase.
  8. between the bookcase and the bed, There is, a mirror.
  9. a sofa,  There is, in front of the bookcase.
  10.          There is, next to the carpet, an armchair.

6.Making Projects.

 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

     1.Homework.  Домашнє завдання.

1) Впр.1(с. 131)вив.уривок.

2) Впр.1(с. 134) – письмово у словник.

      2. Підведення підсумків уроку.

                                           

      3.Оцінювання учнів.

 

 

docx
Додано
3 серпня 2023
Переглядів
133
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку