Розробка уроку англійської мови на тему "School Subjects"

Про матеріал

Розробка уроку на тему "Шкільні предмети". Учні закріплять вивчений матеріал, розвиватимуть навички аудіювання, читання, говоріння та письма, відпрацюють вживання спеціальних запитань в Present Simple.

Перегляд файлу

Навчально-виховне об’єднання

ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад

«Вікторія-П»

 

 

 

 

 

 КОНСПЕКТ

відкритого уроку з англійської мови 

на тему

«School Subjects»

3 клас

 

 

 

 

 

 

 

 

       Вчитель: Лазарчук І.А.

 

 

 

 

 

 

 

        ІІ семестр

      2015-2016 н.р.

 

Дата: 27.02.2016

Клас :  3

Тема:  School subjects

Тип уроку: комбінований

Цілі:

  • Практична: закріпити вивчений лексичний матеріал з теми
    School subjects”; активізувати знання, уміння та навички учнів з теми “Have got”; тренувати вживання лексичних одиниць в усному мовленні та на письмі у спеціальних запитаннях з “what/when” та відповідях, формувати навички ситуативного мовлення та з використанням зорових опор; вчити працювати у групах та парах
  • Розвиваюча:  розвивати навички аудіювання, говоріння,  читання та письма, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, тренувати увагу, пам’ять, логічне та творче мислення учнів;

 

  • Виховна: виховувати культуру спілкування, взаємоповагу та взаємодопомогу;

 

  • Освітня: розширювати активний та пасивний вокабуляр учнів, удосконалювати фонетичні, лексичні, граматичні та комунікативні знання, уміння і навички учнів з теми, стимулювати інтерес до вивчення англійської мови.

 

Обладнання: підручники, ноутбук, відео, аудіо, флешкартки, постер, Banana Box, роздатковий матеріал, презентація

 

 

 

 

 

Хід уроку

 

  1.                                 Організаційний момент.  Привітання.

T: Hello! I’m glad to see you. How are you today?

Ps: We are fine. Thank you.

T: Let’s greet our guests and each other with the chant “Hello, everyone!”

Ps: _____________

T: So, it’s high time to start our lesson. Don’t be scared and good luck!

 

  1.          Warming-up

1) Введення в іншомовну атмосферу

T: What date is it today?

Ps: It’s Wednesday, the twenty-seventh of January.

  T:  And what’s your favourite day?

  Ps:___________________

  T: Do you remember the song “Days of the week?” Let’s sing!!!

Monday, Tuesday, Wednesday,

Jump!

Thursday, Friday,

Down with a bump!

Saturday, Sunday

Let’s say ‘Hi!’

Days of the week.

Let’s say ‘Goodbye!’

2) Фонетична зарядка

T: Look, our friend Mr Tongue Twister came to visit us. So we will train our tongues to speak English. Listen and repeat after me:

SLIDE 1 Phonetic Drill:

 a sounds [ᴂ] – apple, bag, can, Maths

 e sounds [i:] – we, English, these, tree

  i sounds [ai] – kite, write, time, Science

 u sounds [ju:] – cube, Tuesday, music, juice

 w sounds [w] – wear, what, Wednesday, wall

 th sounds [θ] – thank, Thursday, three, think

 

 

  1. Повідомлення теми та мети уроку

T: Do you like school?

Ps:________________

T: What do you do at school?

Ps:________________

T: Yes! That means you study different subjects. Today we are going on talking about school subjects.

 

ІV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

  1. Фронтальне опитування лексичного матеріалу у формі гри.

Проводиться гра “Can you see?”, коли вчитель закриває флешкартку листочком із отвором, а учні якомога швидше намагаються відгадати зображення і назвати предмет. 

Клас працює в режимі Вчитель -  учень – учень і т.ін.

  1. Перевірка домашнього завдання

T: Your home task for today was to do Ex. 1, p.36 (WB). Let’s check it up. You should find the words in the wordsnake. What are they? Can you read them one-by-one?

Ps:_______________

T: Youre great! Thanks! 

 

V. Основна частина уроку

 

 

  1. Vocabulary Practice

T: Now, you are  going to work in groups of 3. I will give you out the sheets of paper with sentences. Your task is to match definitions to the pictures and guess all the subjects.

 

  1. At this lesson we draw and paint

 

  1.  

 

  1. At this lesson we  count numbers and do sums

 

  1. Описание: Описание: post-68800-1287630778

 

  1. At this lesson we sing songs

 

  1. Описание: Описание: zastavka-kursov1

 

  1. At this lesson we study about rain, sun, animals and insects

 

  1. Описание: Описание: imagine14

 

  1. At this lesson we read books and learn poems

 

  1. Описание: Описание: mates-paula-2

 

  1. At this lesson we jump and run

 

  1. Описание: Описание: Musical_Notes_Brushes_PS_by_Coby17

 

  1. At this lesson we cut and stick paper

 

  1. Описание: Описание: blueMorphoZ

 

  1. At this lesson we read, write, sing, listen and speak English

 

  1. Описание: Описание: i

 

T: Now let’s check your answers.

Ps:____________________

T: Good job!

 

  1. Фізкультхвилинка “Bananas”

 

  1. Listening and Reading
  1. Pre-listening/Story Presentation

T: Look at the story poster. The name of the story is “We’ve got English”. Who can you see in the picture?

Ps: I can see Tim and Rosy, grandma, teacher and two boys.

T: Right. Where are they?

Ps: They’re in the school.

T: Look at pictures 1 and 2. What do you think Rosy and Tim are talking about?

Ps: About subjects.

T: Right. And now look at picture 3. What has grandma got?

Ps: She’s got bags.

T: Look at picture 5. How does Tim feel?

T: Що, на вашу думку, відбувається в історії?

Ps: відповіді учнів.

  1. While-listening

T: Let’s check your guesses. Look at the screen. Watch the video. Find out what subjects  Tim and Rosy have got?

Ps:_______________________

  1. After-listening

T: You’re great. Let’s read the dialogue in pairs. Who wants?

Ps: учні читають і перекладають діалог у парах.

  1. Comprehension/Speaking
  •             Вправа проводиться в режимі «вчитель-учні».

T: Who is at school?

Ps: ________.

T: Does Tim like PE? Why?

Ps: ________.

T: What game do boys play at PE lessons?

Ps: ________.

T: Whose bag has Tim got?

Ps: ________.

T: What clothes do boys give Tim?

Ps: ________.

T: How does Tim feels at the end of the story?

Ps: ________.

 

  1. Grammar presentation and practice.
  1. T: Now look at the first speech bubble

What have we got on Monday? – We’ve got English.

  •   Вчитель презентує структуру питального речення із WHAT/WHEN та конструкцією HAVE GOT і варіанти відповіді на запитання.

Проводиться моделювання речень з усіма флешкартками (Days of the week and Subjects) та фронтальний дріллінг у формі Disappearing sentence

  •        Діти по черзі вибігають до дошки і записують нові запитання і відповіді по 1 слову.

 

  1. A game with Banana Box

Флешкартки вміщуються в коробку. Під музику діти передають коробку одне одному. Коли музика припиняє звучати, діти дістають з коробки флешкартку і в парах моделюють запропоновані вчителем речення з новим граматичним матеріалом.

 

  1.  Фізкультхвилинка “Peel Bananas”

 

  1.    Розвиток навичок письма

T: And now lets do Ex. 2, p. 37 (WB). Look at the timetable and match the questions to the correct answers.

Учні виконують вправу за підручником. Вчитель контролює виконання завдання індивідуально.

 

VI Заключна частина уроку.

Підведення підсумків, оцінювання. Пояснення домашнього завдання.

 

T: You are great today. Your marks for the lesson are….

Open your daybooks and write down your hometask: to learn the dialogue, to learn words for dictation, to do Ex. 6, 7 on the sheets of paper.

Thank you very much. The lesson is over. Good-bye!

doc
Додано
4 квітня 2018
Переглядів
970
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку