Розробка уроку (граматика) "Modal Verbs"

Про матеріал
Даний конспект уроку містить правила вживання модальних дієслів, вправи,які допоможуть систематизувати вже набуті знання по даному граматичному матеріалу та активізувати нові навички. Даний урок містить інтерактивну вправу, яка зможе зацікавити та залучити усіх учнів до діяльності на уроці.
Перегляд файлу

Тема уроку:  Education

Підтема уроку: Modal Verbs

Мета:

практична: організувати ознайомлення учнів з новими модальними дієсловами may and might/may not / might not.

освітня: розширювати кругозір учнів;

                        вдосконалювати граматичні навики учнів;

формувати граматичну компетенцію.

            розвиваюча: розвивати навики усного мовлення;

                                розвивати інтонаційний слух;

                                розвивати мовленнєву реакцію;

          виховна: виховувати повагу до співрозмовника;

                    виховувати позитивне ставлення до народу-носія мови;

                   виховувати інтерес до предмету.

Тип уроку: вивчення та засвоєння нового матеріалу.

 Обладнання: таблиця модальних дієслів, аркуші із запитаннями(4), аудідодаток, зошити, підручники.

Організаційний момент

T.:Good morning, pupils. I am very glad to greet you at the lesson.

P.: How are you today?

P. Thank you, I am good.

P. Thank you, l am great.

P. Thank you, I am so so.

Фонетична зарядка

It’s time to think,

It’s time to speak,

It’s time to show

Ready study go.

(Pupils repeat the rhyme as quickly as possible, one of the pupils show some movements.)

Основна частина

1.Перевірка домашнього завдання.

.Pupils answer the questions

1. Lilly is good at History.

2. Mary has got a bad mark for the history test because she doesn’t like memorize the dates.

3. Chris advised her to improve the mark.

4.They decided to visit Terry on Saturday.

2. Повідомлення мети та теми уроку.

At our today’s lesson we are going to learn to use new modal verbs: may/may not; might/might not. But before talking about new models, let’s remember  modals, which you know.

3.Введення нового граматичного матеріалу.

Answer the questions:

(Учні відповідають на запитання вчителя в режимі P1,2,3 – Teacher: can you speak English?)

P1: Yes, I can, but not very well.

T.: can you fly?

P2: No, I cannot.

T.: should you study more to prove your English?

P.: Yes, I should.

T.: must you go to school?

P.: Yes, we must.

T.: could you speak when you were one?

P.: No, I couldn’t. I could speak when I was two.

T.: Now look at the blackboard, read the sentences and try to guess the meaning of the words in bold.

I may play football tomorrow.

Tom might go to Italy next week.

I might not go to school tomorrow.

Sally may not eat rice.

Учні перекладають речення догадуючись значення модальних дієслів.

Вчитель підводить підсумок.

T.:Модальні дієслова may и might вживаються для вираження дозволу або заборони, можливості чогось, невпевненості у чомусь, докору, побажання тощо і можуть перекладатися українською як «можливо», «можна», «може бути», «нехай».

Модальне дієслово may має форму минулого часу might, що використовується для позначення дії в минулому часі та при узгодженні часів. Також might є більш ввічливою формою дієслова may. Здебільшого модальні дієслова may та might можуть вільно заміняти один одного. May та might не мають форми майбутнього часу, тому заміняються на конструкцію to be allowed to (мати дозвіл) в формі майбутнього часу will be allowed to або ж значення можливості передається опосередковано (за допомогою прислівників тощо).

4.Активізація граматичного матеріалу.

Open your book on page 65 and let’s do exercise3 in a written form.

Put the words in correct order.

1. My mum may not go to work.

2. He might beat me at tennis.

3. Tom might phone me.

4. We may visit our cousins.

5. They might become actors.

6. You may go to the cinema.

7. You might not get up early.

T.: And now let’s talk about your possible plans for tomorrow. (робота в парах)

(учні працюють в парах розповідаючи про свої плани,  потім  міняються парами і розповідають про свої плани та плани його друга )

P.1: I may visit my friend tomorrow.

P.2: I might go to the cinema on Sunday.

P.1 to P.3: I may visit my friend and Sofiya might go to the cinema.

P.3: I might learn the poem tomorrow. Nastya may visit her friend.

P.4:I may bake a cake tomorrow.

P.5: I might watch TV tomorrow.

P.6: I may play football tomorrow…..

Ротація.

( учні діляться на 4 групи , кожна група отримує аркуш із запитанням. Після того як  кожна група напише відповідь, вони обмінюються аркушами і так поки вони не дадуть відповіді на всі запитання)

1 question – How may our school look like in 5 years.

2 question – What may a lesson be in 5 years.

3 question – What may you do at the lesson

4 question – What may not you do at the lesson.

III  Заключна частина.

1. Рефлексія.

T.: What did you learn at our today’s lesson?

P. We learn to use may and might.

P. We learn to tell about our possible plans for future.

T. Was it difficult for you?

P. a bit.

2.Домашнє завдання

Ex.5,6 p.66,67 And write at least 8 sentences about your possible plans for summer.

3.Підбиття підсумків.

You worked hard and your marks are ….

Thank you for the lesson. Good bye.

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (8-й рік навчання) 8 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
4 березня 2021
Переглядів
3173
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку