Урок 14. Організація робочого місця під час навчання з різними пристроями.
Цілі:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, презентація.
Програмне забезпечення: Сходинки до інформатики, Скарбниця знань, GCompris, Інформатика. 1-й рік навчання,
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Робота із ребусами
ІV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Сидячи за комп'ютером, розташуйте навколишні предмети таким чином, щоб ви могли сидіти зручно, без напруги.
Організація робочого місця оптимальним для вас чином залежить від індивідуальних розмірів кожної людини.
V. Засвоєння нових знань
VІ. Фізкультхвилинка
Хто ж там, хто вже так втомився
І ліворуч нахилився?
Треба дружно всім нам встати, (вийти з-за парт)
Фізкультпаузу почати.
Сонце спить, небо спить, (очі закрити долонями)
Навіть вітер не шумить. (Присісти.)
Рано-вранці сонце встало, (відкрити очі, встати, під-
няти голови, піднятися на носки, руки підвести вгору,
розвести в боки, підвести вгору, помахати руками)
Хмарка сонечко закрила,
Слізки срібні зронила. (Закрити обличчя руками.)
Ми ті слізки пошукаємо,
У травичці позбираємо. (Присідання.)
VІІ. Формування вмінь та навичок
Робота за комп’ютером
Міцно заплющити очі. Порахувати до 3, відкрити очі та подивитися вдалечінь. Порахувати до 5. Повторити 4-5 разів.
VIII. Підбиття Підсумків уроку