Тема: Час обіду.
Мета: Повторити назви продуктів харчування. Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом. Удосконалювати техніку читання. Розвивати комунікативні вміння учнів. Виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи, для роботи в парах.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Hello, children! How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll continue talking about food and drinks. You'll read a text about cooking with a grandpa, learn a rhyme about pizza and you'll also discuss some questions connected with meals.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) Впр. 6 (с. 63).
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення вірша «Pizza».
Учитель роздає картки з віршем «Pizza», в якому пропущено строфи. Завдання учнів — заповнити пропуски поданими реченнями. Учитель читає вірш. Учні слухають і виконують завдання, потім хором читають вірш за вчителем, а троє-четверо учнів, за бажанням, декламують його.
PIZZA
Pizza, pizza, pizza pie.
My friend likes pizza.
So do I.
Pizza with tomatoes, ham and cheese.
I'd like a slice of pizza, please.
Pizza with meatballs, sausage, too.
I'd like a large one.
How about you?
Pineapple pizza?
That's OK.
My friend eats pizza every day.
Pizza, pizza, pizza pie.
My friend likes pizza.
So do I.
Complete the rhyme with the lines.
a) I'd like a large one.
b) I'd like a slice of pizza, please.
c) Pizza, pizza, pizza pie.
d) That's OK.
PIZZA
Pizza, pizza, pizza pie.
My friend likes pizza.
So do I.
Pizza with tomatoes, ham and cheese.
____________________________________________
Pizza with meatballs, sausage, too.
____________________________________________
How about you?
Pineapple pizza?
___________________________________________
My friend eats pizza every day.
_________________________________________
My friend likes pizza.
So do I.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (c. 64).
Учні працюють у групах. Читають висловлені у вправі точки зору, коментують та обговорюють їх з іншими учнями своєї групи.
2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (о. 64).
1) Етап підготовки до читання,
а) Бесіда за малюнком у підручнику.
Ті Look at the picture on page 64, Who can wo see there? Whore are thoy? What lea» aon is it? What are the man and the boy doing? How can wo tell that?
б) Презентація нового лексичного матеріалу.
Т: In the text «А Day with Grandpa» there are n lot ol' now words. You can опвіїу find them aa they are of blue colour. Use the text to match the words on the cards with their translation.
1) shed
2) stream
3) iron pots
4) utensils
5) uncooked
6) outside
7) to place
8) separate
9) hole
10) shortening
11) raisins
12) skillet
13) smooth
Учитель роадас картки, на яких в одному стонпчику ноні слона тексту, о н Іншому - їхній переклад. Учні повинні, спираючись на контекст роапоніді, дібрати переклад до ноанх слів. По виконанні завдання учні по черзі читають слона та їхній переклад.
Match the words with their translation.
а) посуд
b) зовні
c) родзинки
d) курінь
e) заглиблення, яма
f) металеві миски
g) казан
h) джерело
i) нестача
j) гладенький
k) сирий
1) окремий
м) покласти
1) shed
2) stream
3) iron pots
4) utensils
5) uncooked
6) outside
7) to place
8) separate
9) hole
10) shortening
11) raisins
12) skillet
13) smooth
Т: Now write these words down into your vocabularies.
Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.
2) Етап читання.
а) Читання тексту.
Т: Let's read the text now.
Учні ланцюжком читають і перекладають текст.
б) Пошуком читання.
Т: Kind in the text the sentences which describe how to cook biscuits.
Учні знаходять у тексті речення, що описують процес приготування печива.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Влр. З (с. 66).
Учні по черзі читають речення і обирають правильний варіант відповіді.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда.
Т: What did we do at the lesson today?
Which of the tasks do you like?
Which tasks didn't you like very much?
Why?
Let's remember the words we have learned today.
Учні пригадують нові слова, які вони вивчили, вчитeль записує ці слова на дошці.
1