Розробка уроку на тему «Насолоджуйся їжею. »

Про матеріал
Мета: повторити ЛО теми; розвивати комунікативні вміння учнів; удосконалювати техніку читання та навички усного і писемного мовлення; збагачувати словниковий запас слів учнів; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; виховувати інтерес до традицій харчування інших народів.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 39

Тема:  Насолоджуйся їжею.

Мета:  повторити ЛО теми; розвивати комунікативні вміння учнів; удосконалювати техніку читання та навички усного і писемного мовлення; збагачувати словниковий запас слів учнів; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; виховувати інтерес до традицій харчування інших народів.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

 

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children.

Ps: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Our topic today is «Enjoy Your Meal!». We are going to speak about tasty things which are usually served for dessert. You'll also remember the words on the topic «Food and Drinks» and practise them in texts, games and exercises.

3. Перевірка домашнього завдання.

Учитель збирає зошити вкінці уроку.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки із завданням. Учні повинні прочитати речення та обвести правильний, на їх думку, варіант. Один з учнів вголос читає виконане завдання інші перевіряють його.

Т: On your cards there is fascinating information about eating habits of different nations. Read the sentences and circle the variant you think is correct.

Read and circle the variant you think is correct.

1) Japanese and Chinese people eat their food with chopsticks/forks.

2) Arab families eat only with the left/right hand, whether they use fingers or spoons.

3) Indonesians' favourite dessert is rice/pasta baked in banana leaves.

4) Traditional Spanish food is paella — a tasty dish of rice, chicken and seafood/vegetables.

5) If you don't ask for black tea in an English cafe, you'll be served tea with lemon/ milk.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

 1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 68).

Учні працюють у парах. Ставлять один одному запитання, подані у вправі, та заповнюють таблицю. Потім складають повідомлення про улюблені десерти й солодощі співрозмовника.

 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 68).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда .

Т: The name of the text is «А Chinese Dinner».

Can you tell any differences in eating habits of the Europeans and Chinese people?

What do the Chinese use to eat food?

What national Chinese food can you name?

б) Подання нового лексичного матеріалу. Бесіда.

Т: When we are eating and take the food from the dish, it means that we help ourselves to food.

How is the person who comes with a visit called?

How is the person who receivee visitors/guests called?

Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.

2) Етап читання.

Т: Let's read the text and tell if Matthew learnt to use chopsticks.

Учні ланцюжком читають текст і дають відповідь на запитання.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

a) Впр. З (c. 69).

Учні працюють у парах: ставлять один одному запитання, запропоновані вправою, та, спираючись на текст «А Chinese Dinner», відповідають на них.

3. Читання вірша «You Need a Cow!». Впр. 4 (с. 69).

Учитель читає вірш, а учні хором повторюють його. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.

4. Повторення й активізація ЛОтеми «Харчування».

1) Гра «Make a Sentence».

Read and complete the sentences.

1) When we eat dinner, we normally________________________________.

2) Since Matthew was my guest, __________________________________.

3) He spent most  of his time staring at the ___________________________.

4) “Why don’t you ______________________________________________?

5) “I really want to learn how______________________________________?

Учитель пропонує учням тему «Харчування». Коясний учень повинен усно скласти речення за темою. Якщо він не здатен цього зробити, то декламує будь-який вірш англійською мовою.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 5 (с. 69), письмово.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда.

Т: Was the lesson interesting?

What topic have we discussed today?

What did you prac-tise to speak about?

What new information about different peoples' eating habits can you remember?

 What interesting information can you tell a foreigner about eating habits of

Ukrainian people?

 

 

doc
Додав(-ла)
Пасічник Леон
Додано
4 квітня 2020
Переглядів
383
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку