Розробка уроку на тему «Час сніданку.»

Про матеріал
Мета: повторити назви продуктів харчування; ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; удосконалювати техніку читання; тренувати учнів у письмі; розвивати комунікативні вміння учнів; формувати діалогічне та монологічне мовлення; виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.
Перегляд файлу

План-конспектуроку

з англійської мови

для 5 класу

Урок № 33

Тема:  Час сніданку.

Мета:  повторити назви продуктів харчування; ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; удосконалювати техніку читання; тренувати учнів у письмі; розвивати комунікативні вміння учнів; формувати діалогічне та монологічне мовлення; виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах, для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

T: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank youl

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Our topic today is «It's Breakfast Time». We'll revise the vocabulary on the topic and learn some new words. You'll read a text about meals and I hope that by the end of the lesson you'll be able to speak about traditions of breakfast, dinner and supper.

3. Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Учитель роздає учням картки для роботи в парах із зображенням різних кухонних приладів та посуду. Учні в парах добирають слова до малюнків, потім відповідають на запитання вчителя.

 

Т: Match the words with the pictures. What is number 1—7? Which of those things do you have in your kitchen? Which of them do you use for:

 cooking;

 eating;

 keeping liquids?          Which of these things arc the most necessary? Which of them don't you need very much? Which of these things are necessary for cooking toasts/coffee/cocktail/cereai/ soup/pancakes/milk shake/stew/fried potatoes?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Читання вірша впр. 1 (с. 62).

1) Етап підготовки до читання. Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки для індивідуальної роботи.

Т: Listen to the rhyme and match the kitchen appliances with the things in them or on them.

Listen to the poem and match the words.

1) mixer   a) coffee

2) bowl   b) bacon

3) jug    c) juice

4) pan    d) bell

5) pot    e) teeth

6) stove   f) cereal

7)toast   g) milk

 

2) Етап читання. Виконання завдання на картках.

Т: Now look at the rhyme on page 62 and check your answers.

Учні самостійно читають текст вірша і перевіряють, чи правильно вони виконали завдання.

3) Етап перевірки розуміння змісту вірша.

Т: Well, can you tell me what does the boy eat for breakfast? Учні знаходять відповідь у тексті вірша.

Потім учитель читає вірш, а учні хором повторюють його. Після цього учитель пише на дошці опорні слова: whee-whee-whir, crickle-crackle-snap, Bplieh-sploosh-splosh, sizzle-fizzle-splat, ping-ting-a-ping, puff-podle-pop, crunch-crunch-crunch, peep-beep- parp — та пропонує двом-трьом учням відтворити вірш з опорою на картки  перед класом.

 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 62).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесідa.

Т: Look at the pictures on page 62 of your textbook. What food can we see here? Which food can we have for breakfast/dinner/supper?

б) Презентація нового лексичного матеріалу.

Т; The title of the text is «Meals».

What does the word «meals» mean? «Meals» are breakfast, lunch, dinner, supper.

The next new word is to prefer. This means «to like better». What do you prefer — ice-cream or sweets/meat or fish/pizza or hamburctr tea or juice?

The other new words are very simple to remember, because they sound very much alike Ukrainian words: spaghetti, pudding, dessert. The word pancakes is composed of two parts — pan + cakes, that is тістечка, що готуються на сковорідці a case млинці

Т: Now write these words down into your vocabularies.

Учuтель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.

2) Етап читання.

Т: Let's read the text and complete the table.

Read the text and complete the table.

Meals

               Questions

Breakfast

Luntch (dinner)

Supper

Time

 

 

 

 

Food

 

 

 

 

 

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Бесіда в режимі T->Pl->P2-P3

Учні відповідають на запитання вчителя за допомогою таблиці.

Т: What tine do people usually have breakfast/lunch (dinner)/dinner (supper)?

What do people usually have for breakfast/lunch (dinner)/dinner (supper)?

What do you prefer to eat for breakfast /lunch (dinner)/dinner (supper)?

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) Впр. 1 (с. 62), вивчити вірш.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда.

Т: What did we do at the lesson today?

What rhyme have you learned?

What text have you read?

What task did you like moat?

Now let's remember the things we have in the kitchen.

Учні намагаються пригадати якомога більше назв кухонних приладів та посуду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
4 квітня 2020
Переглядів
410
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку