Розробка уроку на тему «Час сніданку.»

Про матеріал
Мета: активізувати ЛО теми; формувати навички діалогічного та монологічного мовлення за темою; тренувати учнів у читанні та письмі; розвивати здібності учнів до антиципації тексту; виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для учнів 6 класу

Урок № 34

Тема:  Час сніданку.

Мета:  активізувати ЛО теми; формувати навички діалогічного та монологічного мовлення за темою; тренувати учнів у читанні та письмі;  розвивати здібності учнів до антиципації тексту; виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.

Обладнання: Підручник, робочий зовиг, картки для індивідуальної роботи, для рольової гри.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мета уроку.

Т: Today we'll continue speaking about meals and food. We are four to practise tbe vocabulary on the topic in rhymes, dialogues and exercises, and by tbe end of tbe lawson you'll be able to speak about your breakfast habits and eating traditions in яг country.

3. Перевірка домашнього завдання.

Учні ланцюжком читають запитання вправи та пояснюють, які клітинки мва відзначили та чому.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вірш-загадка «А Riddle».

Учні отримують картки, на яких — вірш-загадка, розгадують загадку (відповідь: яйце — курча) і хором читають вірш за вчителем, потім двоє-трое учнів, за бажанням, декламують його перед класом.

Read the riddle and solve it.

A RIDDLE

As I was walking in a field of wheat,

I picked up something good to eat;

Neither fish, meat, bird, nor bone,

I kept it till it ran alone.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання тексту для аудіювання.

Учитель роздає дітям картки для самостійної роботи, на яких — назви продуктії харчування. Учитель двічі читає діалог. Учні слухають його та позначають ті страви які Стів їсть на обід.

Listen to the dialogue and tick the food Steve has for dinner.

 fish

 soup

toast

bread

chicken

potatoes

chips

fresh vegetables

vegetable salad

fruit salad

cucumbers

tomatoes

ketchup

T: Listen to the dialogue and tick the food Steve has for dinner.

AT DINNER

 Have you got enough to eat, Steve? 

 Yes, thanks, Mum. The soup ia delicious. Oh, can I have one more toast, please?

 Here you are, dear. Help yourself to the chicken.

 Thank you.

 Would you like some potatoes with it?

 No, I'd like fresh vegetables.

 Of course, there is a vegetable salad...

 No, I don't want vegetables in a salad. Can I have fresh cucumbers and tomatoes in-stead?

 OK.

 And, Mum, is there any ketchup?

 There is, but it's too spicy. You won't like it.

2. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. З (с. 63).

Учні в парах обговорюють запитання вправи: по черзі читають і дають відповіді на них.

2) Впр. 4 (с. 63).

Учні в парах ставлять один одному запитання, запропоновані в таблиці, та за-повнюють цю таблицю отриманою інформацією. Потім складають монологічні повідомлення про свого співрозмовника за зразком, поданим у вправі.

 3. Рольова гра.

Учні працюють у парах. Кожна пара отримує картку із ситуацією (одну на двох) та складає діалог відповідно до зазначених у ситуації умов, і НО,:                                          

Card 1 Act out the situation. You are a brother and a sister. You are at home alone. You have milk, bread, butter, eggs, tea, sugar, sausage, cheese. Discuss what do you want for breakfast.

Card 2 Act out the situation. You are a daughter and a mother. It's daughter's birthday next Friday. Discuss what food do you want to buy and cook for the party.

Card 3 Act out the situation. You are two friends. You want to organize a party for your classmates. Discuss what food do you want to buy for the party.

Card 4 Act out the situation. You are two brothers. You want to surprise your parents and cook supper. You have potatoes, spaghetti, cheese, meat and vegetables. Discuss what do you want to cook for supper.

4. Створення проекту.

Впр. б (с. 63).

Учні працюють у групах: готують стенд за темою «Традиційна українська їжа». Вони повинні зробити малюнки для стенда. Потім кожна група презентує свій стенд іншим учням класу, демонструючи малюнки та розповідаючи про традиції харчування в Україні.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 1. Домашнє завдання.

1) Впр. 6 (с. 63), письмово.

 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-Р^Р^Ру

Т: What topic did we have at the lesson today?

What did you learn to speak about?

Name one thing you like for breakfast.

 

 

 

 

doc
Додано
4 квітня 2020
Переглядів
553
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку