Розробка уроку на тему «Гроші. »

Про матеріал
Повторити й активізувати ЛО теми. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі. °*«диання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (HO,), (НО,), для роботи в парах (H0t).
Перегляд файлу

УРОК 71 (8)

Підтема: Гроші.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Розвивати ерудицію учнів.

Виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі. °*«диання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (HO,), (НО,), для роботи в парах (H0t).

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children! How are you getting on? Pa: We are very well, thank youl

Ж

2. Повідомлення теми та мети уроку. Т: Today we'll continue speaking about shopping and money, besides you'll read and practise the dialogue about buying a pet.

8. Уведеная я іншомовну атмосферу. Вивчення вірша «А FunnyLittleCat*.

Учитель роздає дітям картки (НО,) з віршем, слова в якому розташовано в не* правильній послідовності. Учні розташовують слова у правильному порядку, по черзі читають строфи вірша, потім читають вірш хором. Після цього четверо-п'ятеро учнів, за бажанням, декламують вірш.

AFUNNYLITTLECAT

«Where are you going, my little cat«I am going to the shop to buy a hat». How funny is a pussy-cat Who goes to the shop to buy a hat.

Arrange the words In the lines in the correct order. «my/you/cat/Where/going,/little/are?» 

«buy/a/I/to/ahop/to/the/hat/am/goingi

puBsy-cat/funny/la/How/a

the/ehop/to/goee/to/buy/a/Who/hat.

Aim

Wirmfngup

HO.:

II. ШЯЯШ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1.     Перевірка домашнього завдання. РЗ, впр. 2 (с. 66).

Учні по черзі читають запитання до тексту вправи та відповіді, які вони записали. Потім учитель пропонує переказати текст ланцюжком.

  1.     Розвиток умінь мовлення. I Впр. За (с. 121).

Учні дивляться на малюнки в підручнику й усно складають монологічні повідомлення про те, які з тварин на малюнках можуть бути домашніми улюбленцями. 2) Впр. ЗЬ (с. 121).

Учні в парах заповнюють пропуски в діалозі, а двоє учнів читають діалог за ролями. Після цього відповідають на запитання вчителя.

Т: WhereareMrParkerandMolly? What do they want to buy? What pet does Molly want to have? What pet does the shop assistant recommend them to buy? Do they take it? Why? What quiet pet does the shop assistant offer? Will they buy it? Why do you think so? Потім учні в парах тренуються в інсценуванні діалогу за ролями. Дві-три пари учнів інсценують діалог перед класом.

CheckonHomework

Speaking

3. Аудіювання.

7: Listen to the text and do the task on your cards.

A BIRTHDAY PRESENT

Yesterday Mark went with his younger sister Helen to buy something for her birthday. She didn't really know what to get, but she liked the idea of a pet. ao they went to the nearest pet shop. Helen started looking around at the animals. The shop assistant showed her the rabbits and hamsters, but when she saw some puppiea playing in the box, she said, «I'd like to have one of them!» Mark was afraid that their mother wouldn4 let them have a dog in the house, but Helen promised to look after it properly, ao they bought a little brown dog. The shop assistant also gave them a special dog's brush and some special food. Helen was happy! And so was Mark.

Учитель двічі читає текст. Учні слухають його, виконують завдання на картках (Н02), потім читають твердження, погоджуючись з правильними та виправляючи неправильні.

Listen to the text and read the statements to it. Write if these statements are true or false. Corret the false statements.

1) Mark and Helen are friends.

Helen is younger than Mark.

 

 

It was Helen's birthday.

Helen wanted to have a pet as a present,

 

 

5) The shop assistant showed her the parrots and hametera.

6) Helen liked a brown rabbit most.

7) Mark was afraid that Helen wouldn't look after the pet properly.

8) They bought a little brown dog.

55» 4. Активізація мовленнєвих зразків.

  1.                                   РЗ, впр. З (с. 67).

Учні складають діалог із поданих реплік, після цього читають його за ролями.

  1.                                   Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено частину інформації. Учні в парах ставлять один одному запитання та доповнюють речення, потім ланцюжком читають доповнений текст.

НО,:

Card A

AiAr partner and complete the text.

8*1 fridge* is on* of the oldest and largest_______ __

in Britain, It li situated in the centre of London in Oxford Street. It was opened ia

Mtridgat is so popular because it offers excellent service and large choice of goods.

There are _ floors and more than 10 restaurants.

cafis and bars. The_ t. departments sell everything from

the latest fashion to top designers labels, and the toy department surprised with tht great variety of toys.

Bo if you visit_______________, you'll surely have a wonderful tins.

K

Card В

Aih your partner and complete the text.

Be I fridges Is one of the oldsst and largest department stores in . lfU

—* It is situated in the centre of London in

.::.- Tr Street. It was opened in 1909.

іл Vi.іі -■ і Is so popular because it offers excellent ser­

vice and large choice of goods.

There are seven floors and more than ^______________restaurants,

cafts and bars. The clothes departments sell everything from the latest fashion to

top designers labels, and the ___________department surpriaaa

with the great variety of toys.

8o if you viait Self ridges, you'll surely have a wonderful time.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1.          Домашнє завданая.

Р8, впр. 4 (с. 121), письмово.

  1.           Підведеная підсумків уроку. Бесіда в режимі

ЦWhat was the topic of our lesson today? What have you learned to speak about? About what world famoua department store did you read today?

Sumawiiing

no*

 

doc
Додано
8 травня 2020
Переглядів
421
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку