Розробка уроку на тему «За покупками.»

Про матеріал
Повторити Й активізувати ЛО теми. Навчати ставити іагальиі та спеціальні запитання за темою ї давати відповіді на них. Розвивати комунікативні вміння учнів. Виковувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі.
Перегляд файлу

УРОК 74 (11)

ЛІдтвма; За покупками.

Мета: Повторити Й активізувати ЛО теми.

Навчати ставити іагальиі та спеціальні запитання за темою ї давати відповіді на них. Розвивати комунікативні вміння учнів. Виковувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі. Обладнання: Підручник, робочий юши г картки для роботи в парад (НО).

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ !. Привітаним.

Г: How are you today? Яв: We are fine, thank you!

  1.                                               Повідомлення томи та мети уроку.

Т: Today we'll continue our talk about shopping, the things you can buy in «hops and different kinds of stores. You'll revise the vocabulary on the topic in dialogues* gamee and exercises.

  1.              Уаедения в іншомовну атмосферу. Гра «Associations*.

Учитель розподіляє клас на дві команди і запрошує вийти до дошки по одному представнику від кожної а них. Потім показує представникам команд (Leader») картку зі словом за темою «Покупки», вони по черзі називають інше слово, що асоціюється у них із заданим. Гравці команд повинні здогадатися, яке слово написане на картці. Наприклад, учитель показує учням картку зі словом «customer*. Leader і: Shopping,

la it a supermarket? No.

Person.

Is it a shop assistant? No.

To buy.

Is it a customer? Yes!

  1.                     Перевірка домашнього завдання. Впр. 5 (с. 123).

Учитель просить двох-трьох учнів прочитати розповіді, які вони склали, наприкінці уроку збирає робочі зошити на перевірку.

  1.                      Активізація мовленнгвнх зразків,
    1.                      Впр. la. Ь (с. 124).

Учні самостійно в зошитах складають запитання anтемами, запропонованими у вправі. Потім у парах ставлять один одному ці запитання т« відповідають на них,

  1.                      Впр. 1с (с. 124).

Учні записують у зошити чотири речення па темою «Покупки»: два стверджувальні та два заперечні. Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої речення.

  1.                      Виконання завдання на картках.

Учні отримують картки, де перемішано репліки двох діалогів. Діти п парах роати шовують репліки у правильній послідовності, читають діалоги па ролями, після чо­го дають відповіді на запитання нчителя. Бесіда в режимі

Т: Where do these dialogue* take place? Who arn the sponkora? Whet does the cuetomer in the first dialogue want? Does he got It? Why? What does the cuetomer In the mcond dialogue want? Does he get it? Why? What does ho get Instead?

Arrange the phrases Into two dialogues and write thm down.

  •           Yes, sir.
  •           Yes, with brown stripes.
  •           I'm afraid we*re eold out, but we'vo plenty of frozen onoi.
  •           Can I help you?
  •           There is a coat in the window. Do you haveя larger one In my ilwT
  •           Do you mean the light one with the atrlpes on the sleeves?
  •           Certainly, sir.
  •           Have you got any freeh etrawberriee?
  •           No, I'm afraid this is the only aize we have,
  •           What about cherries? Do you have freih cherries?
  •          Give me a half of a kilo, please.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

і**»

шиш

HO:

Aim

Warming up

Team 1: Leader I: Leader2: Team2: Leader 2: Leader 1: Team I: Lender I:

Виграє команда, яка першою відгадає слово.

  1.                      Активізація мовленнгвнх зразків,
    1.                      Впр. la. Ь (с. 124).

Учні самостійно в зошитах складають запитання anтемами, запропонованими у вправі. Потім у парах ставлять один одному ці запитання т« відповідають на них,

  1.                      Впр. 1с (с. 124).

Учні записують у зошити чотири речення па темою «Покупки»: два стверджувальні та два заперечні. Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої речення.

  1.                      Виконання завдання на картках.

Учні отримують картки, де перемішано репліки двох діалогів. Діти п парах роати шовують репліки у правильній послідовності, читають діалоги па ролями, після чо­го дають відповіді на запитання нчителя. Бесіда в режимі

Т: Where do these dialogue* take place? Who arn the sponkora? Whet does the cuetomer in the first dialogue want? Does he got It? Why? What does the cuetomer In the mcond dialogue want? Does he get it? Why? What does ho get Instead?

Arrange the phrases Into two dialogues and write thm down.

  •           Yes, sir.
  •           Yes, with brown stripes.
  •           I'm afraid we*re eold out, but we'vo plenty of frozen onoi.
  •           Can I help you?
  •           There is a coat in the window. Do you haveя larger one In my ilwT
  •           Do you mean the light one with the atrlpes on the sleeves?
  •           Certainly, sir.
  •           Have you got any freeh etrawberriee?
  •           No, I'm afraid this is the only aize we have,
  •           What about cherries? Do you have freih cherries?

Give me a half of a kilo, please.

**Г>

Dtstogu*/

  1.                                                          Cm³ Åð Hp

І Thar» ■ і «мі to HB vtodov. yen km і largerот шmy site?

  1.                                                          Do you mm  H mi with tbaШірт onÓì elerves?
  2.                                                           Y«e.
  3.                                                           Mo, Vm afreid thM it the ooiy Mm we law. Dtalogu³ 2
  4.                                                            

Have you got му IraaJi аіпигімггім? || Гаї ІЩи HI SB out, hot mb'vb ptooty of fiwm mm

  1.                                                                 What about eharrtao? Do yoo have ËààÜ ³Üâí²ìÒ . — Óì* air.
  2.                                                           Givo ma a half of a kilo, ð³àìî. || Ciftokty* air.

Hading md 9, Hаачаяяя чятаяяя Д усного моадяиия.

ШШ І Впр. UЩ 134).

Нп читають подалі риммя - мчітм і кінцівку роошмйді — ти висломяеіімі припущенна про тану ташшт рмвоііді. І) Вар. ft(а. 134).

Учні ВНВ читають імдяяі роммия і відбмраюті п а имх. які м сюжетом можи об'вдяатв у рміияЦь.

ІН і (о. гйі

Учні а групах по трм мгмро читають речовин мор. І (е. 124), об'єднані у розповідь, і міряють ом! Історії.

Ill, ШШШ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Ніаімгії 1. Домашні ааадаввя.

1) РЗ, мир. І (с. 69), атама В Щ вар. І (е. Щ письмом.

Sumatiriffngж М Іяя І підсумків уроку. Васіда 1 учвямп.

Г: WaathaІаяаоп Intenwtinf? What did we apoak about? What vocabulary be* rtvliadT

ШДГОТОМА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Примічаймо, f: Howагоyou today? Pw: Wo art flno, thank you!

І Поіідомлеаая томм та мота уроку. Гра«Jumblod Words*.

Г: Today wo'il continue our talk about ahoppinf | the thing* you oan buy In ihopa and dtf frrotit hindo of eVoroa. You'U raviaa tha vocabulary on tha topic in dialogues, fantaa and 0М0П іом

3. У модеми и в імшоиому атмоофору.

Учитель роашддідмс клас на дві команди. Потім іюакдадаг на столі картки ш алоавми, в яких діторм розташовано у неправильному порядку. Прялсташшки кожної комвмди по черзі підходить до столу, беруть картки, складають | літер олово оа тамою ЩЗі кулкн* I аапмсують Ного иа дошці. !іа кожна правильно накипам слово іівлвгться 1 бал. Перемагав команда, ика отри мас більша балі а.

%

CAH0KNОШВО

ІІОНГ HTHINTAAM

PTMAKNDKTK

WNTNKBA0K8'

ШІ

BRYKRA

І ВД УРОКУ

не.

LLETRYO BTBAKS UOSCTBRM PUNODS

RM U8PERAETK

EUCNK

UYB

 

doc
Додано
8 травня 2020
Переглядів
466
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку