УРОК 73 (10)
Підтема: За покупками.
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.
Продовжувати формувати навички аудіювання. Навчати спілкування за темою.
Виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах (НО,), для роботи в парах щШ для індивідуальної роботи (Н03).
▼ ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
2г: How are .you today? Ps: We are fine, thank you!
І.
Meeting А&П
Т:Today we'll continue our talk about shopping, the things you can buy in shops and different kinds of stores. You'll revise the vocabulary on the topic in dialogues, games and exercises.
& Уіцічі 9towsmummyштшхферу. Грі »Ut'sMakeв Story».
Учитель розподіляв клас м коиаяди по восьмеро учнів. Кожному грицю впвинцц Bigдм картку 9 реченням. Учяі повниш розташуватися в такій зоздідоане* її. отримати розповіді, потім тм по «верві чяпюп свої речення. Перемдт комавдд, яка швидше Ttправильніше шоїм мвданая.
3) Гра «NoughtsandCrosses*.
Учні грають у парах. Вони креслять на аркуші паперу основу для гри «Хрестики нулики».
1 |
a |
3 |
4 |
5 |
6 |
it і |
8 |
9 |
RVMN М
Ните wan a family that «м eery poor end they lived in a little houae. I
On* day the mother of this family went to the market because her children wait j very hungry.
When she was crrmlng a bridge «he saw something in the river. Шіе leant over lbs j bridge and her purse fell into the water.
ft sank to the bottom of the river and she couldn't get it A fleh swam by and swal
lowed tt_________________ ______^^H
The woman had no money left, that's why she went home. "
There were no food in the house,Ум» children were hungry, ao the father went fish-
ІЧ>I I . _ ___j
He caught a big fish and brought tt back heme and the mother started to cook it. j When she out the fish open, there was her purse inside with all the money still
In It
ОСНОВНА ЧАСТИНА Уроку
У чаї називають, у якії послідовності слід розташувати абзаци тексту. Потім повідомляють, яку інформацію вони вписала у таблицю. Я) РЗ. впр. 9 to, 68).
Учитель просить двох трьох учнів прочитати розповіді, які вони склали, а веприкіиці уроку абираг робочі зошити иа перевірку.
Учні складають запитання і заповнюють пропуски в діалозі, потім читають Aoroав родами. Дві три аара інсценують діалог парад класом. І) Виконання завдання на картках. Г: In every group of words find в common one.
Учні читають групи слів і знаходять узагальнююче слово а кожній із ишх. Після цього по черзі називають це слово та пояснюють свій вибір.
Iп Фідерgroup of vends find and circle the common one.
t) The bakery, the deli, the chemist's* the department, the dairy, the butcher's. І)Toys, vegetable*, cold cuts» dothes, goods.
Cheese, food, sausages, bread, milk, bananas, butter, fish.
3) Гра «Noughts and Crosses*.
Учні грають у парах. Вони креслять на аркуші паперу основу для гри «Хрестики нулики».
1 |
a |
3 |
4 |
5 |
6 |
it і |
8 |
9 |
RVMN М
Ните wan a family that «м eery poor end they lived in a little houae. I
On* day the mother of this family went to the market because her children wait j very hungry.
When she was crrmlng a bridge «he saw something in the river. Шіе leant over lbs j bridge and her purse fell into the water.
ft sank to the bottom of the river and she couldn't get it A fleh swam by and swal
lowed tt_________________ ______^^H
The woman had no money left, that's why she went home. "
There were no food in the house,Ум» children were hungry, ao the father went fish-
ІЧ>I I . _ ___j
He caught a big fish and brought tt back heme and the mother started to cook it. j When she out the fish open, there was her purse inside with all the money still
In It
ОСНОВНА ЧАСТИНА Уроку
У чаї називають, у якії послідовності слід розташувати абзаци тексту. Потім повідомляють, яку інформацію вони вписала у таблицю. Я) РЗ. впр. 9 to, 68).
Учитель просить двох трьох учнів прочитати розповіді, які вони склали, а веприкіиці уроку абираг робочі зошити иа перевірку.
Учні складають запитання і заповнюють пропуски в діалозі, потім читають Aoroав родами. Дві три аара інсценують діалог парад класом. І) Виконання завдання на картках. Г: In every group of words find в common one.
Учні читають групи слів і знаходять узагальнююче слово а кожній із ишх. Після цього по черзі називають це слово та пояснюють свій вибір.
Iп Фідерgroup of vends find and circle the common one.
t) The bakery, the deli, the chemist's* the department, the dairy, the butcher's. І)Toys, vegetable*, cold cuts» dothes, goods.
Потім розподіляються на «хрестики» й «нулики». Кожний гравець почораі оАнраг число, а інший називає слово за темою «Покупки» українською мовою. Якщо перший гравець правильно перекладає слово англійською, він замість цифри ставить овій вмачок: * або 0. Перемагае той, хто мас три хрестики або нулики поряд.
Діти працюють у групах по трос-четверо, Один із них роаповідаг. про свій візит иа покупками. Інші ставлять йому запитання стосовно цього візиту (диіі. план, вир» 4 <с, 123)).
Учні слухають діалоги, читають запитання до иих на картках та обирають правильний варіант відповіді.
HOj
£ І
japrvtaftttQC
Check on Homework
VoubuUiy md Імені tactic*
% Г
r Write down the. prices of the goods the customers want to buy.
О dress Price
□ skirt Price
О video camera Price
U the photo camera Price . □ box of pens Price
О box of pencils Price
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1» Доиііш завдання. РЗ, гар. 5(е. 123), письмово.
Stfmnidifi^ 2. Підведення підеумхії уроку.
Бесіда * режиміT~*Pt-pPt-+Pr
ТіWhat topic did we discuss at the lesson today? What did we practise to apeak about?