Розробка уроку на тему «У Криму. »

Про матеріал
Мета: Активізувати ЛО теми. Навчати ставити загальні та спеціальні запитання за темою і давати відповіді на них. Продовжувати формувати навички читання. Розвивати здібності учнів до антиципації тексту. Виховувати повагу до точки зору співрозмовника.
Перегляд файлу

Урок №14

Tема:            У Криму.

Мета:  Активізувати ЛО теми. Навчати ставити загальні та спеціальні запитання за темою і давати відповіді на них. Продовжувати формувати навички читання. Розвивати здібності учнів до антиципації тексту. Виховувати повагу до точки зору співрозмовника.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах, для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

  1. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we’ll continue speaking about summer holidays and about the ways of spending them. We’ll speak about a holiday in the Crimea — one of the most beautiful regions of our country. We’ll revise the vocabulary on the topic in the texts, exercises and games.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Jumbled Words».

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім розкладає на столі картки зі словам » в яких літери розташовано в неправильному порядку. Представники кожної комаяДО по черзі підходять до столу, беруть картки, складають з літер слово за темою«Літн відпочинок» і записують його на дошці. За кожне правильно написане слово команд отримує 1 бал. Перемагав команда, яка отримає більше балів.

 

1) usn     6) liadyho

2) remmus    7) iwsm

3) iesdsae    8) ncipcis

4) pmac    9) eachb

5) verir    10) theabusn

 

4. Перевірка домашнього завдання.

Учитель просить трьох-чотирьох учнів прочитати речення, які вони дібрали до малюнків.

  1. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. ЗО).

1) Етап підготовки до читання.

А) Бесіда в режимі

Т: Have you ever been to the Crimea?

Did you go there on holiday?

Who did you go with?

Did you go there in summer?

Where did you stay?

What did you do there?

Did you like the Crimea?

Б) Бесіда за текстом вправи.

Т: Look at the text of exercise 1 on page 30 and answer my questions.

What kind of text is it — a story, a dialogue or a letter?

Who is the author of this letter?

Who is the letter addressed to?

  1. Етап читання.

T: What passages describe the present situation? Let’s read them.

Один з учнів читає частину тексту, присвячену опису теперішнього стану речей.

Т: What passages describe the past events? Let’s read them.

Один з учнів читає частину тексту, присвячену минулим подіям.

Т: What passages describe the plans for the future? Let’s read them.

Один з учнів читає частину тексту, присвячену планам автора листа на майбутнє.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

 А) Бесіда в режимі T-P1^P2.

Т: Is Dan writing his letter during his summer holidays?

Or are the holiday over already?

Where did Dan go last summer?

Who did he go with?

Where did they stay?

What could Dan see from the hotel windows?

What could Dan do at the seaside?

What did he do in the morning?

What did Dan watch/pick up?

Who did Dan get acquainted with?

Where is Dan going next summer? Why?

 

Б) Впр. 2 (c. 30).

Учні усно заповнюють пропуски в реченнях вправи.

2. Активізація мовленнєвих зразків і тренування учнів у монологічному мовленні.

1) Робота в парах. Впр. За (с. ЗО).

Учні ставлять один одному запитання стосовно того, що саме вони можуть робити підчас відпочинку на морі, використовуючи словосполучення, подані у вправі.

  1. Складання монологічних повідомлень за темою. Впр. ЗЬ (с. 31). Учні роздивляються малюнок і читають запитання до нього. Потім усно описують узбережжя моря за цими запитаннями.
  2.  Впр. 4 (с. 31).

Діти в групах по троє обговорюють твердження, запропоновані у вправі.

3. Повторення граматичного матеріалу: загальні та спеціальні запитання. І) гра 1) “Ask Me a Question».

Клас розподіляється на групи троє-четверо учнів. Учитель демонструє картку з одним із питальних слів і називає його. Та група, котра першою правильно складе запитання з поданим словом, отримує один бал. Перемагає команда, яка набере найбільшу кількість балів. Т: Where!

Team A: Where did you go this summer?

T: What!

Team C: What did you do in the country?

2) Впр. 5 (c. 31).

Учні письмово в зошитах складають загальні та спеціальні запитання до тексту впр. 1 (с. ЗО). Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання.

Listening 4 Аудіювання.

Comprehension Учитель читає діалог, а учні повинні самостійно заповнити таблицю за змістом діалогу, потім дати відповіді на запитання вчителя.

Listen to the dialogue and complete the table.

Name 

Country 

Region 

Town 

The sea 

Where to stay 

How long    

 

BOOKING A HOLIDAY

 Good morning, Dolly Jones. Can I help you?

 Yes, I’d like to book a holiday please.

 Sure, but first I’d like to ask you some questions. Would you prefer a relaxing holiday on the beach or going sightseeing?

 I think I’d prefer to relax somewhere at the seaside.

 Are you travelling alone?

 Yes.

 Do you know where you’d like to go? Ukraine or abroad?

 I suppose Ukraine will be fine.

 Would you prefer the Black Sea or the Sea of Azov?

 The Black Sea.

 What about Alushta? It’s a beautiful place in the south of the Crimea.

 OK.

 How long are you going to stay?

 For about two weeks.

 Where would you like to stay — in a small cottage or in a multistory hotel?

 A small cottage will be nice.

 What means of transport do you prefer? A bus or a train?

 Train.

 OK. Can you call me tomorrow from 9 a.m. to 5 p. M. And I’ll tell you what we can offer you.

 Thank you very much. Bye!

 Bye! See you.

T: What kind of holiday does the customer prefer?

Who is she travelling with?

Where would she like to go on holiday — somewhere in Ukraine or abroad?

Would she prefer the Black Sea or the Sea of Azov?

How long is she going to stay there?

Where would she like to stay — in a small cottage or in a multistory hotel?

What means of transport does she prefer — a bus or a train?

III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 16), письмово.

2) РЗ, впр. 2 (с. 16), письмово.

3) РЗ, впр. З (с. 16), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Бесіда з учнями.

Т: What did we discuss today?

What can you speak about now?

Tell one thing we can do at the seaside.

Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
308
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку