Розробка уроку на тему «У сільській місцевості.»

Про матеріал
Мета: Повторити ЛО теми.Навчати описувати минулі події, застосовуючи минулий неозначений і минулий тривалий часи. Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Формувати навички пошукового читання. Розвивати здібності учнів до антиципації тексту. Виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища.
Перегляд файлу

Урок  №13

Tема:  У сільській місцевості.

Мета:  Повторити ЛО теми.Навчати описувати минулі події, застосовуючи минулий неозначений і минулий тривалий часи. Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Формувати навички пошукового читання. Розвивати здібності учнів до антиципації тексту. Виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах, картки зі словосполученнями за темою «Відпочинок у селі».

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll again speak about summer holidays and about the ways of spending them. We'll discuss the life in the country and compare it with the life in the city.

3. Перевірка домашнього завдання.

Учні по черзі читають речення вже зі словосполученнями, які вони вставили.

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Учні отримують картки для роботи в парах. Вони повинні розподілити подані прикметники на дві групи: ті, що описують життя в селі, й ті, що описують життя у великому місті.

Write the adjectives into two columns: those which describe the life in the country and those which describe the life in the city.

clean, dirty, peaceful, busy, quiet, noisy, safe, dangerous, cheap, expensive, exciting. boring, healthy, not very healthy, active. calm

Life in the Country     Life in the City

 

 

Потім учні, спираючись на прикметники, які вони записали, повідомляють, де воНи хочуть жити й чому.

Т: Where would you like to live?

P1: I'd like to live in the country, because it's clean and quiet there. I don't like th city because the life is expensive there.

P2: I'd like to live in the city because the life is exciting and busy there. I don't iik the country because the life there is too boring.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Аудіювання. Впр. 1 (с. 28).

учитель ЧИтає учням текст (див. Tapescripts, с. 182), а учні записують слова, що застосовують мовці для опису життя у селі та в місті.

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 28).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі Т->Р1->Р2->Р3.

Т: Look at the text on page 28. What kind of text is it — a story or a dialogue? What are the names of the speakers?

б) Презентація лексичного матеріалу тексту.

Т: In this text we have one new word combination — «to dive with an aqualungІ — пірнати з аквалангом». Where do people usually dive with an aqualung — in the sea, in the river or in the lake? Do you think it's difficult to dive with an aqualung? Does one need special training before he/she starts diving with an aqualung? Are children allowed to dive with an aqualung? Have your parents ever dived with an aqualung?

2) Етап читання.

T: Let's read the dialogue in parts.

Діти читають діалог за ролями: один з учнів читає слова Алекса, а другий — Білла.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Бесіда в режимі Т-Р1,-Р2-Р3.

Т: Where did Bill spend most of his summer holidays?

How long does he usually spend there?

What does Bill say about the life in the country?

What does Alex like about the city?

Where does Alex prefer to spend their holidays?

What does Bill think about holidays at the seaside?

б) Впр. З (c. 29).

Учні по черзі читають і визначають, чи є ці твердження правильними.

3. Активізація мовленнєвих зразків.

Т: Look at the blackboard and try to remember the order of the word combinations on the cards.

Учитель вивішує на дошці картки зі словосполученнями за темою Відпочинок у селі» у певній послідовності, наприклад: to breathe in fresh air, to drink fresh milk, to eat tasty fruit, to help in the garden, to mow the lawnt to feed the chicks and goslings, to take care of animals, to make a fire in the evening.

Учні розподіляються на групи по троє-п'ятеро. Кожна група отримує комплект таких саме карток, як і вивішені на дошці. Учитель перегортає картки, а діти повинні розташувати свої картки у такій саме послідовності, як і на дошці. Перемагає група» яка скоріше й правильніше виконає завдання.

Для ускладнення завдання вчитель може запропонувати учням прослухати словосполучення двічі та розташувати роздані їм картки у правильній послідовності.

2) Впр. 4 (с. 29).

Учні по черзі усно складають речення про відпочинок у селі, використовуючи

лексичний матеріал вправи.

Р1: In the country I breathe in fresh air.

P2: In the country I eat tasty fruit.

4. Повторення граматичного матеріалу: конструкції минулого неозначеного і минулого тривалого часу.

1) Граматична гра «Sentence Game».

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім пише на дошці дієслівні словосполучення, пов'язані з темою «Відпочинок у селі», наприклад: swim in the river, walk in the garden, pick mushrooms, drink fresf milk тощо. Одна з команд складає речення в минулому неозначеному часі, інша — в минулому тривалому часі. За кожне правильно складене речення надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

2) Впр. 5 (с. 29).

Учні роздивляються малюнки в підручнику та складають письмову розповідь (у минулому тривалому та минулому неозначеному часі про те, що трапилося з дітьми в лісі.

  1. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 13), письмово.

2) РЗ» впр. 2 (с. 13), письмово.

3) РЗ, впр. З (с. 14), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-p1-p2,-p3.

Т: What did we speak about at the lesson today?

What did we read about?

What grammar tenses have we revised?

Where would you like to live — in the city or in the country? Give one reason.

 

 

 

 

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
345
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку