ХІД УРОКУ
І ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітаная.
В Hello! Nice to see you! Pa: Nice to tee you, toot
Т: Today we'll continue our talk about shopping, the things you can buy in shops and different kinds of stores. You'll revise the vocabulary on the topic in dialogues, games and exercises.
Клас розподіляється на команди по четверо-шестеро учнів. Учитель пише на дошці словаneed a new skirt/pair of trousers, go to the department store, couldn't find, ask for help. offered the red one, asked for different colour, try it on, fit perfectly, buy It, thank the shop assistant,і просить учнів у командах об'єднати ці слова у розповідь. Учні в командах записують розповіді. Потім представники команд читають їх іншим учням класу.
Т: Look at the words and phrases on the blackboard and arrange them in a story.
Учитель викликає трьох-чотирьох учнів і пропонує їм продекламувати вірш «ShoeShopping*.
Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої розповіді, а наприкіяШ уроку збирає зошити на перевірку.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Подання діалогу для читання. Впр. 1а (с. 118). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т-^Р^Р^Р,.
Т: Look at the pictures on page 118. These two pictures illustrate two dialogues.
Who can you see in the pictures? Where is the girl in the first/second picture? What is she doing?
T: Let's read the dialogues in parts now. Учні в парах читають діалоги за ролями.
а) Впр. lb(с. 118).
Учні в парах ставлять один одному запитання за змістом діалогів, поданих у вправі lb(с. 118).
б) Інсценування діалогів.
Учні в парах тренуються розповідати діалоги за ролями, після чого дві-чотири пари інсценують їх перед класом,
pabulary2. Активізація мовленнєвих зразків, frtctke і) рз, впр. 1 (с. 66).
Учні самостійно заповнюють пропуски в тексті вправи, потім ланцюжком читають цей текст.
ІІІІ і 2) Подання тексту для аудіювання.
Учні отримують картки, на яких — відповіді на запитання. Учитель читає запитання,
учні обирають відповідний варіант відповіді.
Т: Listen to the questions and chooee the correct anewer.
Question 1. Where can I buy cheese?
Question 2. What can we buy at the bakery?
Question 3. How much are these shoes?
Question 4. Who does the shopping in your family?
Question 6. Why are you going to the department store?
Listen and choose the correct answer.
Question 1.
Лідтема: Магазини.
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.
Продовжувати формувати навички аудіювання. Розвивати виіння діалогічного й монологічного мовлення. Виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі. Обладнання: Підручник робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО,), для командної гри (НО), кубик, фішки.
fХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
ТіHello! Nice toвее уoul Ps: Nice toвее you, tool
Т: Today we'll continue our talk about shopping, the things you can buy in shops and different kinds of stores. You'll revise the vocabulary on the topic in dialogues, games and exercises.
Клас розподіляється на команди по четверо-шестеро учнів. Учитель пише на дошці словаneed a new skirt/pair of trousers, go to the department store, couldn't find, ask for help, offered the red one, asked for different colour, try it on, fit perfectly, buy it, thank the shop assistant,і просить учнів у командах об'єднати ці слова у розповідь. Учні в командах записують розповіді. Потім представники команд читають їх іншим учням класу.
Ц Look at the words and phrases on the blackboard and arrange them in a story.
Учитель викликає трьох-чотирьох учнів і пропонує їм продекламувати вірш «Shoe
Shopping».
2) Впр. 5 (с. 117).
Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої розповіді, а наприкінШ уроку збирає зошити на перевірку.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Подання діалогу для читання. Впр. 1а (с. 118). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі T-frP,-»?,-»?,.
Т: Look at the pictures on page 118. These two pictures illustrate two dialogues.
Who can you see in the pictures? Where is the girl in the firat/second picture? What is she doing?
T: Let's read the dialogues in parts now. Учні в парах читають діалоги за ролями.
а) Впр. lb(с. 118).
Учні в парах ставлять один одному запитання за змістом діалогів, поданих у вправі lb(с. 118).
б) Інсценування діалогів.
Учні в парах тренуються розповідати діалоги за ролями, після чого дві»чотири пари інсценують їх перед класом.
Vocabulary2. Активізація мовленнєвих зразків. Practice і) РЗ, впр. 1 (с. 66).
Учні самостійно заповнюють пропуски в тексті вправи, потім ланцюжком читають цей текст.
і 2) Подання тексту для аудіювання.
Учні отримують картки, на яких — відповіді на запитання, учні обирають відповідний варіант відповіді. Т: Listen to the questions and choose the correct anawer. Question 1. Where can I buy cheese? Question 2. What can we buy at the bakery? Question 3. How much are these shoes? Question 4. Who does the shopping in your family? Question 5. Why are you going to the department store?
Listen and choose the correct answer,
Question 1.
3) Гра «Shopping»
Для гри необхідні фішки та кубик. Діти грають у групах по троє-четверо. Ставлять фішки на клітинку «Start», по черзі кидають кубик і пересуваються на ту кількість клітинок, яку показує кубик.
Якщо гравець потрапляє на клітинку «Inthestreet», він повинен дати відповіді на запитання інших гравців, куди він іде та що буде купувати. Якщо гравець потрапляє на клітинку «Bytheshopwindow», він повинен запитати інших гравців, що продається в цьому магазині та що вони збираються купувати. Якщо гравець потрапляє на клітинку з назвою крамниці, він ставить продавцям (їхню роль виконують інші гравці) запитання стосовно товарів, які хоче придбати. За кожне правильно побудоване висловлювання (питальне або стверджувальне) учень отримує 1 бал. Перемагає той учень, який наприкінці гри матиме найбільшу кількість балів.
Start |
In the street |
At the newsagent's |
By the shop window |
In the street |
At the і dairy |
By the shop window |
|
At the chemist's |
|||
At the baker's |
In the street |
||||
At the fishmonger's |
At the greengrocer's |
By the shop window |
In the street |
At the butcher's |
By the shop window |
ІП. ШШШШ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework1. Домашнє завдання.
Summarizing2. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі
Т: What did we do at the lesson today? Which of the tasks do you like? Which tasks
didn't you like very much? Why?
Учні по черзі дають відповіді на запитання.