Розробка уроку на тему «Магазини.»

Про матеріал
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми. Продовжувати формувати навички аудіювання. Навчати спілкування за темою.
Перегляд файлу

УРОК 69 (6)

Підтема: Магазини.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Продовжувати формувати навички аудіювання. Навчати спілкування за темою.

Виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО).

fХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1.             Привітання.

Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!

  1.             Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue our talk about shopping, the things you can buy in shops and different kinds of stores. You'll revise the vocabulary on the topic in dialogues, games and exercises.

  1.              Перевірка домашнього завдання.
    1.              РЗ, впр. 2 (с. 65).

Дві пари учів читають діалоги, які вони склали. Потім учитель пропонує скласти і відтворити власні діалоги.

  1.              Впр. 1 (с. 118), вивчити діалоги напам'ять. Четверо учнів відтворюють діалоги за ролями.
  1.              Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «SentenceStar».

Учитель малює на дошці зірку, на кінці кожного променя якої записує слово або . словосполучення за темою «Покупки»:department store, customer,shop assistant, to buy, to sell. Учні в командах по троє-четверо складають речення із цими словами. На це завдання вчитель дає учням 7 хвилин. За кожне правильно складене речення надається 1 бал. Перемагає команда, яка набирає найбільше балів.

Greeting

Aim

CheckonHomework

Warming up

department store

to sell

customer

to buy

shop assistant

П' ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Шщ 1. Аудіювання.

оп Учні слухають діалоги, читають запитання до них на картках та обирають правильний варіант відповіді.

Т: Listen to the dialogues and choose the correct answer to the questions.

DIALOGUES ON SHOPPING

Dialogue I

What did the man buy?

  1.                                           Hi! You've done a lot of shopping. What have you bought?
  2.                                             You know, I've epent all my money, but I didn't find the jeans I wanted. So I a pair of shoes, a couple of shirts...
  3.                                           Oh, I fee.
  4.                                           And a sweater.

Dialogue 2

Which watch does the girl ask for?

  1.                                            I'd like to look at this watch at the window, please. ~ This one? With the white strap?
  2.                                           No, the one next to it. With the black leather strap. Oh, yet, 1 know the one you need.

Dialogue 3

What has the customer brought back?

  1.                                           Good afternoon. Can I help you?
  2.                                            Yea, I came here today in the morning to buy some yoghurts and cream...
  3.                                        Yea, I remember.
  4.                                          Well, I don't think the cream was fresh when I tasted it, it tasted bitter, so perhaps you could change it.

Choose and circle the letter of the correct answer.

 

Dialogue 1

 

What did the man buy?

 

a) Jeans, a pair of shoes, a couple of shirts and a sweater.

 

b) A pair of shoes, a couple of shirts and a sweater.

 

c) Jeana, a pair of ahoes and a couple of ahirta.

 

Dialogue 2

 

Which watch doea the girl ask for?

 

a) The watch with the white strap.

 

b) The watch with the metal strap.

 

c) The watch with the black leather strap.

 

Dialogue 3

 

What has the customer brought back?

 

a) Yoghurts and cream.

 

b) Yoghurts.

 

c) Cream.

 

Vocabulary2. Активізація мовленнєвих зразків. Practice || впр. 2 (c. 118).

Учні працюють у парах: заповнюють пропуски в діалозі, потім читають діалог за ролями, одна-дві пари учнів інсценують діалог перед класом. 2)Гра «А Репсі!».

Діти стають у коло, в центрі якого — учень із заплющеними очима. Учні передають олівець, доки учень у центрі кола не скаже: «Stop!». Після цього він називає якусь

Jріч або продукт харчування, що їх можна придбати у крамниці, а той учень, у якого в цей момент знаходиться олівець, називає магазин, де цю річ можна купити. Якщо учень, який тримає олівець, не може назвати крамницю або дас неправильну назву, він займає місце учня в коді.

3. Розвиток умінь монологічного та діалогічного мовлення. Впр. З (с. 119).

Діти в групах по четверо-п'ятеро обговорюють, які чинники і важливими під час купівлі товарів. При висловленні своєї точки зору учні використовують такі фрази: / think/То ту mind/Inту opinion.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 4 (с. 110), письмово.

SommarfaHng2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда uрежимі Т--+Р, кР3а.

Т: What topic did we diiCUBB at the leaaon today? What have you learned to «peak about?

 

doc
Додано
8 травня 2020
Переглядів
493
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку