Розробка уроку на тему «Канікули в Ялті.»

Про матеріал
Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Практикувати у вживанні питальних та заперечних речень у минулому неозначеному часі. Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Продовжувати формувати навички пошукового читання. Розвивати вміння діалогічного мовлення. Виховувати інтерес до різних міст України.
Перегляд файлу

Урок №15

Tема:           Канікули в Ялті.

Мета:  Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Практикувати у вживанні питальних та заперечних речень у минулому неозначеному часі. Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Продовжувати формувати навички пошукового читання. Розвивати вміння діалогічного мовлення. Виховувати інтерес до різних міст України.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children! How are you getting on?

Ps: We are very well, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll learn a lot about one of the most beautiful places in Ukraine — Yalta. We are going to find out what there is to see in this town from the text and a dialogue. You'll learn some new words on the topic, too.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «A Story».

Учитель або один з учнів починає розповідь про події минулого літа. Інші ставлять йому запитання до кожного речення. Перемагає той учень, який поставить запитання, на яке розповідач не зможе відповісти.

P1: Last summer I went to the seaside.

P2: Was the weather warm?

P1: Yes, it was even hot. I swam in the sea every day.

P3: How many times a day did you swim?

Р1. I think five or six times a day.

4. Перевірка домашнього завдання.

Учні по черзі читають речення вправи, називаючи слова, які вони вставили, та обґрунтовують свій вибір.

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Аудіювання.

1) Подання тексту для аудіювання.

Т: Listen to the text and complete the sentences on your cards.

Учитель читає текст двічі. Учні слухають і заповнюють пропуски в реченнях на

картках. Потім читають речення на картках і дають відповіді на запитання

вчителя.

UNLUCKY HOLIDAYS

Last summer Jack and Simon went to the seaside for two weeks. Unfortunately they didn't order a hotel before they went, so they had some difficulties with finding a room to stay in. The only room they could find was very small, but it had a lovely view of the sea and was only two minutes from the beach. The weather was very hot, and on the first day Jack stayed out so long, that he got terrible sunburn and had to stay in bed the following day. After that however everything went well and they had a wonderful holiday.

Listen to the text and complete the sentences. 

1) Last summer we went to the seaside for________weeks.

2) We had some difficulties with finding a_______________ to stay in.

3) The only room we could find was very________________ but it had a lovely

view of the __________________.

4) The weather was very _______________________.

5) On the first day I stayed out so long, that I got a ________________sunburn.

6) After that evervthintr went ____________________.

 

2) Бесіда в режимі Т-Р^Р^Р

 Т: Now answer the questions.

Where did Jack and Simon go last summer?

How long did they stay there?

Did they order a hotel before they went?

What difficulties did they have?

What room could they find?

What was the weather like?

How far was the beach?

What happened to Jack on the first day?

Was the rest of the holiday good?

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 32).

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (с. 32).

Бесіда в режимі T->P1->P2-P3

Т: Look at the pictures on page 32. Which of the given words can you use to describe them?

Учні роздивляються малюнки на с. 32. Потім читають прикметники, подані у вправі, та визначають, які з них можна використати для опису малюнків.

б) Подання лексичного матеріалу.

Учитель роздає учням картки, що містять нові слова і варіанти їхнього перекладу. Учні за допомогою контексту та попередніх знань намагаються правильно визначити значення кожного з них.

 

Find and circle the correct equivalent of the words.

1) headoff

а) голова     b) прямувати

2) break 

а) короткий відпочинок   b) ламати

3) come up 

а) вирішувати    b) ходити

4) perfect 

а) доконаний    b) найкращий

5) destination 

а) місце відпочинку   b) місце у моря

6) adults 

а) батьки     Ь) дорослі

7) devote 

а) присвятити    Ь) плавати

8) probably 

а) ймовірно     Ь) зокрема

9) explore 

а) досліджувати    Ь) розповідати

10) all in all 

а) усього     Ь) в кінці кінців

 

T: Now write these words down into your vocabularies.

Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.

2) Етап читання.

Т: Read the text and complete the table in the textbook.

Учні самостійно читають текст і заповнюють таблицю, подану в підручнику. Потім називають слова, які вони вписали до кожного стовпчика.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Бесіда в режимі Т->Р1->Р2-^Р3.

Т: What is a perfect holiday destination for Ukrainian people? What can children do in the Crimea? What can adults devote their time to? Where is Yalta situated? What are there in Yalta? What is the best thing about Yalta? What can you do in Yalta?

3. Повторення й активізація ЛО теми « Відпочинок у Ялті».

1) впр. З (с. 33).

Учні спочатку добирають антоніми до поданих прикметників. Потім застосовують ці прикметники для опису будівель, вулиць, визначних місць міста, в якому вони живуть.

4. Відпрацювання граматичного матеріалу.

Граматична гра «Making Sentences».

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім пише на дошці особові займенники й дієслова, наприклад: you/visit, we/play, he/sunbathe, she/swim і т. д. Кожна з команд складає своє речення в минулому неозначеному часі: одна з команд — питальне, інша — заперечне. За кожне правильно складене речення надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більшу кількість балів.

2) Впр. 4 (с. 33).

Учні самостійно (письмово) заповнюють пропуски в діалозі питальними або заперечними реченнями минулого неозначеного часу. Потім читають діалог за ролями.

Writing 5. Розвиток умінь письма. Впр. 5 (с. 33).

Учні за планом, поданим у вправі, складають письмову розповідь про своє рідне місто (село). Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 1 (с. 34), письмово.

2) Впр. З (с. 34), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Т: Was the lesson interesting?

What can you speak about now?

Tell one thing you remember about Yalta

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
364
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку